گروه: اخبار استان خبر: 136973 / تاریخ انتشار : 1398/6/21 ساعت : 12:37

پاوار: کوتینیو می تواند تفاوت ها را برای بایرن مونیخ رقم بزند

مدافع فرانسوی باواریایی ها معتقد است که کوتینیو برای رسیدن به آمادگی کامل، به بازی های بیشتری نیاز دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بنجامین پاوار مدافع فرانسوی بایرن مونیخ، معتقد است فیلیپه کوتینیو هافبک تهاجمی جدید باواریایی ها، تفاوت های ها را برای این تیم رقم خواهد زد.

به گزارش Goal، کوتینیو در روزهای پایانی نقل و انتقالات تابستانی و با قراردادی قرضی شامل بند خرید اختیاری، از بارسلونا به بایرن مونیخ پیوست. پاوار که خود نیز در همین تابستان از اشتوتگارت به آلیانز آرنا آمده، معتقد است که ستاره برزیلی جدید بایرن مونیخ، تاثیر بسیار زیادی روی این تیم خواهد گذاشت. مدافع فرانسوی باواریایی ها در گفت و گو با Sky Sports، اظهار داشت:

گرفتن توپ از کوتینیو کار بسیار دشواری است. او هنوز به طور کامل آماده نیست و احتمالا برای رسیدن به بالاترین سطحش، به بازی های بیشتری نیاز دارد چون خیلی دیر به تیم ملحق شد. با این حال معتقدم طی چند هفته آینده، کوتینیو یک فوتبالیست در سطج جهانی را به ما نشان خواهد داد. البته که او می تواند تفاوت ها را برای ما رقم بزند. حالا که در چند جلسه تمرینی با او حضور داشتم این موضوع را می دانم و هیچ شکی نیز در این باره ندارم. او کیفیت فوق العاده ای دارد و این را به همه نشان خواهد داد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.