گروه: اخبار استان خبر: 136909 / تاریخ انتشار : 1398/6/21 ساعت : 18:23
گزارش میدانی؛

ادامه مشکل نوسان برق محمود آباد در 6 ماه گذشته و پیگیری هایی که نتیجه نداد

در محمود آباد سفلی و در جوار شهر یاسوج مدت زمانی است که نوسانات برق سبب ایجاد مشکلاتی برای مردم شده است و پیگیری این مشکلات از سوی آن ها هنوز نتیجه ای در بر نداشته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ نوسانات برق در منطقه محمود آباد سفلی در جوار شهر یاسوج مدت زمانی است که سبب ایجاد مشکلاتی برای مردم شده است، در خصوص این موضوع ساکنان این منطقه در گفت و گو با این پایگاه خبری خواستار رسیدگی به مشکلات برق شدند که مشروح این گفت و گو در زیر آمده است:

 

یکی از ساکنان منطقه محمود آباد با اشاره به مشکل نوسان برق بیان کرد: کوچه وحدت 1 منطقه محمود آباد دارای نوسانات برق است، این موضوع خطر از کار افتادن وسایل برقی را به دنبال دارد، این مشکل از کوچه رجاء 11 تا وحدت 1 محمود آباد وجود دارد که باید توسط مسوولان مورد رسیدگی قرار گیرد.

 

 

از دیگر ساکنان این منطقه گفت: نزدیک به 6 ماه است که در محمود آباد مشکلات مربوط به برق وجود دارد، و ولتاژ واقعی برق باید 220 ولت باشد، اما دستگاه های ولت سنج و آمپر سنج که توسط  اداره برق بر روی کنتور قرار داده اند ولتاژ 170 را نشان می دهد و حدود 50 ولت کمتر است.

وی افزود: ولتاژ کم برق سبب ایجاد نوسانات در جریان برق رسانی می شود و همین موضوع سبب  ایجاد مشکلاتی برای وسایل برقی از جمله خطر سوختگی آنها می شود، از طرفی پیگیری های ساکنان و استشهادهای محلی مشکلات  به اداره برق شهرستان ارجاع داده شده و آن مجموعه کارشناسان مربوطه را فرستاده که با نصب ترانس مشکل برطرف شود اما تاکنون مشکل ترانس برق حل نشده است.

 

از دیگر اهالی این منطقه گفت: وسایل خانه ما از جمله  فن یخچال از کارافتاده است و  به دلیل ولتاژ پایین برق  آنها دچار سوختگی شده و از طرفی هنگام استفاده از کولر در زمان گرمی هوا کنتور برق از کار می افتد بنابراین لازم است مسوولان نسبت به حل این مشکل هر چه سریع تر اقدام کنند.

 

از دیگر اهالی این منطقه اشاره کرد: پیگیری ها جهت حل مشکلات این منطقه نتیجه ای در بر نداشته است و کسی پاسخگو نیست و حضور کارشناسان آنها هم نتواست مشکلات را برطرف کنند این موضوع سبب شده است که یخچال ما دچار سوختگی شده، و با روشن کردن تلوزیون یا کولر خاموش می شود یا دیگر وسایل برقی از کار می افتد.

 

 
 
حال با توجه به صحبت های اهالی این منطقه از شهر یاسوج باید ببینیم مسئولان شرکت توزیع نیروی برق شهرستان و استان چه برنامه ای برای حل مشکل این بخش از مرکز استان دارند.
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
ناشناس
1398/6/21 - 14:08
شاید دستگاه های ماینر (استخراج بیت کوین) عاملش باشن.
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.