گروه: اخبار استان خبر: 136819 / تاریخ انتشار : 1398/6/17 ساعت : 14:34

نماینده بویراحمد و دنا با کدام گروه سیاسی در انتخابات شرکت می کند؟/جایگاه زارعی در میان اصولگرایان و اصلاح طلبان چگونه است

به جز چهره های سرشناس این دو گروه سیاسی، نمی توان از نام نماینده فعلی بویراحمد و دنا نیز گذشت؛ غلام محمد زارعی این روزها شرایط نسبتا سختی را می گذراند چرا که به نظر نمی رسد جایگاهی در میان اصلاح طلبان و اصولگرایان داشته باشد و یا این که تمایلی به حضور در کنار این دو گروه ندارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در روزهای پایانی سال 98 برخی از مدیران و چهره های سیاسی استان را به تکاپو انداخته است و هر یک در اندیشه حضور در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی هستند.

 

 بویراحمد و دنا یکی از حوزه های انتخابیه کهگیلویه و بویراحمد است که همیشه روزهای داغی را در انتخابات پشت سر گذاشته است و حضور چهره های مختلف در این کارزار بر جذابیت ان افزوده است؛ از همین رو افراد مطرح جناح های سیاسی در حال برآورد فضای سیاسی و انتخاباتی شهرستان هستند و در حال یارگیری برای حضور قدرتمند در انتخابات هستند.

 

اصلاح طلبان این دو شهرستان نیز همانند گروه مقابل از مدت ها پیش گزینه های زیادی را برای حضور در انتخابات مطرح کرده اند اما هنوز به نتیجه نهایی و قطعی نرسیده اند؛ از سوی دیگر اصولگرایان گزینه نهایی خود را معرفی کردند که البته با حواشی زیادی هم همراه بوده است.

 

اما به جز چهره های سرشناس این دو گروه سیاسی، نمی توان از نام نماینده فعلی بویراحمد و دنا نیز گذشت؛ غلام محمد زارعی این روزها شرایط نسبتا سختی را می گذراند چرا که به نظر نمی رسد جایگاهی در میان اصلاح طلبان و اصولگرایان داشته باشد و یا این که تمایلی به حضور در کنار این دو گروه ندارد.

 

اصولگرایان که پیش از این تکلیف خود را مشخص کرده اند و با انتخاب گزینه نهایی آن ها، حداقل شانسی نیز نمی توان برای حضور و یا حمایت این طیف از زارعی متصور شد، و البته موضع گیری های زارعی در سل های اخیر نیز این مساله را تایید می کند.

 

اصلاح طلبان بویراحمد و دنا نیز نظر مشابهی با اصولگرایان دارند و با توجه به گفته خود آن ها زارعی در سال های اخیر نتوانسته است انتظارات و خواسته های این طیف سیاسی را برآورده کند و به همین دلیل جایگاهی در میان ان ها ندارد.

 

البته در روزهای اخیر شنیده ها حکایت از این موضوع دارد که نماینده بویراحمد و دنا که در ادوار قبلی انتخابات های مجلس همواره از حمایت اصلاح طلبان برخوردار بود شرایط این گروه سیاسی را نپذیرفته و از گزینه های احتمالی مورد حمایت آنها خارج می شود.
 
 
برخی از اصلاح طلبان اعلام کرده اند حتی اگر در بویراحمد و دنا کاندیدا نداشته باشند از زارعی حمایت نخواهند کرد.
 
 
با توجه به اتفاقات اخیر به نظر می رسد از آن جایی که نه زارعی شروط اصلاح طلبان را پذیرفته است و نه اصلاح طلبان قصدی برای حمایت از نماینده فعلی بویراحمد و دنا دارند، زارعی چه تصمیمی در آینده خواهد گرفت.
 
 
انتهای پیام/
 
 
 
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.