گروه: اخبار استان خبر: 136796 / تاریخ انتشار : 1398/6/16 ساعت : 20:45
انتصاب؛

انتصاب رئیس جدید امور مالیاتی کهگیلویه +تصاویر

طی حکمی از سوی مدیرکل رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان کهگیلویه منصوب شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس آیین معارفه رییس اداره امور مالیاتی کهگیلویه  امروز با حضور مدیر کل امور مالیاتی کهگیلویه و جمعی از  کارکنان این اداره برگزار شد.

 

مدیر کل امور مالیاتی کهگیلویه وبویراحمد در این آیین معارفه گفت:  مسئولیت امانتی برای خدمتگزاری به مردم ونظام است .

 
محمدعلی غفاری درآیین معارفه رئیس اداره امورمالیاتی کهگیلویه افزود: در سازمان تخصصی امور مالیاتی ملاک ارتقاء کارکنان و سپردن مسئولیت به افراد براساس ضوابط قانونی و شرایط ترفیع با لحاظ سابقه کاروداشتن تعهد وتخصص است .
 
وی با اشاره به اینکه در شرایط کنونی اداره کل امورمالیاتی برای تامین منابع پایدار ازطریق اخذ مالیات رسالت سنگینی برعهده دارد،اظهارکرد: وصول مالیات با ملاحظه رونق تولید وتعامل با مؤدیان سرلوحه کار ماموران مالیاتی است.

 

مدیر کل امور مالیاتی استان گفت: خدمت صادقانه به مردم ونظام یک تکلیف است و مهم مجموعه متعهد و متخصص مالیاتی که دراین سنگر اقتصادی باکار جهادی متحمل تلاش مضاعف هستند.

 

وی افزود: که پیشبرد اهداف مالیاتی نیازمند حمایت مسئولان اجرایی،ائمه جمعه،نمایندگان مردم درمجلس شورای اسلامی و همکاری ومشارکت بخش خصوصی است و از تعامل وحمایت این بخش ها تقدیرکرد.

 

وی از ۳۶سال خدمت صادقانه کرامت دوست، رییس سابق اداره امور مالیاتی کهگیلویه تقدیر کرد وگفت: خدمات کسانی که با جان و دل برای تحقق اهداف سازمان تلاش می کنند فراموش نمی شود.

 

غفاری در این برنامه باتقدیر از زحمات علی کریمی سرپرست اداره امورمالیاتی کهگیلویه و تلاش و مساعی این مجموعه خدوم ، عبدالرضا برازش را به عنوان رئیس اداره امور مالیاتی کهگیلویه معرفی کرد.
 
 
 
تصاویر تکمیلی؛
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.