گروه: اخبار استان خبر: 136746 / تاریخ انتشار : 1398/6/16 ساعت : 12:16
گزارش تصویری؛

هنوایی نوجوانان حسینی با قاسم ابن الحسین(ع) در لنده

به‌مناسبت روز حضرت قاسم ابن الحسین(ع) همایش نوجوانان و جوانان عاشورایی با عنوان «احلی من العسل» در شهرستان لنده برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به‌مناسبت روز حضرت قاسم ابن الحسین(ع) همایش نوجوانان و جوانان عاشورایی با عنوان «احلی من العسل» به همت حوزه مقاومت بسیج دانش اموزی شهید فهمیده و اداره اموزش و پرورش شهرستان لنده با راه‌اندازی دسته سینه‌زنی و مداحی و سخنرانی، یاد و خاطره شهدای دشت کربلا را گرامی داشتند.


در این مراسم ابتدا  دانش اموزان عاشورایی با برپایی مراسم عزاداری و سینه زنی و مداحی یاد قاسم ابن الحسن(ع) را گرامی داشتند و در ادامه نیز امام جمعه شهرستان لنده در وصف مقام و منزلت حضرت قاسم ابن الحسین(ع) سخنرانی کرد.

وی افزود: امروز جوانان ما با الگو گیری از شهدای دشت کربلا خود را در راه مبارزه با نفس و آماده سازی برای ظهور حجت بن الحسین(عج) ماده کنند.

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: جوانان ما در طول هشت سال دفاع مقدس با الگو پذیری از رشادت های قاسم بن الحسین(ع) در دفاع از مکتب سرخ حسینی جان خویش را فدا کردند تا امروز به الگویی بی بدیل برای جوانان حسینی تبدیل شوند.

ادامه تصاویر را می توانید  در زیر مشاهده نمایید:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.