گروه: اخبار استان خبر: 136702 / تاریخ انتشار : 1398/6/16 ساعت : 20:48

برپایی ایستگاه صلواتی توسط حافظان امنیت در لنده/نیروی انتظامی خادم عزاداران حسینی است+تصاویر

فرمانده انتظامی شهرستان لنده گفت: امروز مهمترین افتخار پلیس خادمی زائران امام حسین(ع) است که در سایه سار فرهنگ حسینی در حال خدمت هستیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، عشق به اباعبدالله الحسین(ع) صنف و صنوف، کارگر و کارمند، نظامی و غیر نظامی و غیره نمی شناسند چرا که عشق به امام حسین(ع) عشق به همه خوبی ها، آزادی و آزادگی و انسانیت است.

سرگرد فرزین جمشیدی در مراسم ایستگاه صلواتی که در جلوی ستاد فرماندهی این نیرو برپا شده بود گفت: امروز عشق به اباعبدالله الحسین(ع) همانند شعله در دلهای عاشقان ان حضرت روز به روز فوران می کند و بر شیفتگان آن حضرت افزوده می شود.

وی تاکیدکرد: خادمین مردم در نیروی انتظامی به عنوان خادمین اباعبدالله الحسین(ع) در طول ایام ماه محرم به صورت شبانه روز در حال تامین امینت فراگیر حسینیه ها و تکایاو مساجد هستند تا سهمی در اجر معنوی عزاداری های این شب ها داشته باشند.

فرمانده انتظامی شهرستان لنده تصریح کرد: امروز نیز به همت خادمین سید الهشدا در نیروی انتظامی ایستگاه صلواتی در جلوی ستاد برگزار شد تا افتخار خادمی سیدالشهدا نیز برای فرزندان ملت در نیروی انتظامی نیز ثبت شود.

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.