گروه: اخبار استان خبر: 136693 / تاریخ انتشار : 1398/6/14 ساعت : 12:49
پیشنهاد جانباز گچسارانی به مدیرکل صدا و سیمای استان؛

نگران نقدوگله های مردم نباشید/ ازخودکامگی،بی تفاوتی وانحراف دست اندرکاران جلوگیری شود!

این مردم صاحب بهترین اندیشه،خلاقیت و ابتکارهستند فقط کافیست به آنها مجددا اعتمادکنیم وهراسی از آینده فردی خودنداشته باشیم و همانند جوانان تخریب چی دوران دفاع مقدس وقتش فرارسیده که از سیم خاردارهای خود ساخته،بگذریم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ ابوالحسن غلامی، جانباز قطع عضو گچسارانی در مطلبی خطاب به مدیرکل صدا و سیمای کهگیلویه و بویراحمد نوشت: مدیرکل محترم صداوسیمای مرکزاستان کهگیلویه وبویراحمد جناب آقای رئوف؛ موضوع پیشنهاد برگزاری میزگرد گروهی نقد و بررسی نقاط ضعف و قوت سازمانها و عملکرد مدیران و مسئولین همراه با ارائه پیشنهاد.

 

در راستای وظیفه خطیر "امربه معروف ونهی ازمنکر"که یکی از اصلی ترین پیام های قیام سالار شهیدان، وصایای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و توصیه های موُکد رهبر معظم انقلاب و عالی ترین مقام نظام جمهوری اسلامی ایران و همچنین از بروزترین متدهای مدیریتی در دنیا بوده و هست.

 

در همین راستا دو پیشنهاد تقدیم حضور می شود:

یکم،به منظور راه اندازی کرسی های آزاداندیشی و تریبون های نقد و بررسی عملکرد کلیه دستگاهها،نهادها و همه تشکیلات اداره کننده بخشهای مختلف در سه قوه و جایگاه هایی که منتصب به رهبری هستند، انتظار می رود با لحاظ اتاق شیشه ای و قابل روُیت برای مردم از متولیان امر جهت گفت و شنود بی پرده و گروهی دعوت بفرمائید.

 

 تعیین کارگروهی متشکل از جوانان دانشگاهی(آقایان و خانم ها) ،کارشناسان ومتخصصان بخشهای گوناگون لازمه این پیشنهادبوده  تامنصفانه ودلسوزانه موجبات اصلاح امور باهدف پیشرفت استان وتآمین رفاه وآسایش مردم  فراهم وازخودکامگی،بی تفاوتی وانحراف دست اندرکاران جلوگیری شود.

 

باید بپذیریم مطلع بودن از تفکرات و احساسات آحادمردم واحترام به نظرات آنان حتی اگرمورد پسند برخی مسئولین قرارنگیرد ، بدون شک بیشترین منافع را برای کشور،مردم ونظام وحتی خودمسئولین بدنبال دارد.

 

دوم،بافراهم نمودن زمینه "طوفان مغزها باهدف اندیشیدن و ارائه پیشنهاد و ایده در زمینه های مختلف وبدون مرز"می توان بدون ریالی هزینه خودرا شریک ایده ها و راهکارهای مردم کرد.

 

اینجانب به سهم خودم و در ادامه درخواست های تقدیمی قبلی به محضر بزرگان عرصه اداره جامعه مبنی بر توجه ویژه به تریبون های آزاداندیشی مشتاقانه آمادگی خود را جهت ارائه هرنوع کمکی دراین راستا اعلام می دارم.

 

اطمینان دارم با توجه به جوانی،دانش،تجربه ودلسوزی که درجنابعالی وتک تک همکارانتان سراغ دارم ، فردای بهتری را با بهره گیری از اهرم بی نظیر رسانه برای مردم رقم خواهید زد.

 

نگران نقد و گله های مردم نباشیم این مردم همان تاریخ سازانی هستند که بهترین جوانان خودرا عاقلانه و عاشقانه تقدیم کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران کردند.

 

این امت بی  نظیراگراز امکانات درون نظام وکشور درددل کنند هرگز اجازه نخواهند داد که صدای اعتراضشان از بلندگوهای دشمنان تاریخ،تمدن و نظام جمهوری اسلامی ایران شنیده شود.

 

این مردم صاحب بهترین اندیشه،خلاقیت و ابتکارهستند فقط کافیست به آنها مجددا اعتمادکنیم وهراسی از آینده فردی خودنداشته باشیم و همانند جوانان تخریب چی دوران دفاع مقدس وقتش فرارسیده که از سیم خاردارهای خود ساخته،بگذریم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.