گروه: اخبار استان خبر: 136666 / تاریخ انتشار : 1398/6/13 ساعت : 13:56

سقوط سمند در جاده حادثه خیز سوق – دهدشت+تصویر

ظهر امروز یک دستگاه خودرو سمند در جاده سوق – دهدشت و در سه راهی چنگلوا به علت نداشتن شانه مناسب در جاده و همچنین نبود گاردریل، به پایین جاده که ارتفاعی نزدیک به 2 متر داشت سقوط کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس معابر بین شهری به دلایل زیادی از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند که باید ایمنی آن ها کاملا مورد توجه قرار گیرد. خط کشی معابر بین شهری و خیابان‌های شهرها از علائم ترافیکی مهم محسوب می‌شود که نقش بسزایی در کاهش سوانح رانندگی و ایمنی رانندگان داشته و به روان سازی ترافیک کمک می‌کند.

 

ظهر امروز یک دستگاه خودرو سمند در جاده سوق – دهدشت و درسه راهی چنگلوا پس از انحراف از مسیر خود از جاده خارج و به علت نداشتن شانه مناسب در جاده و همچنین نبود گاردریل، به پایین جاده که ارتفاعی نزدیک به 2 متر داشت سقوط کرد.

خوشبختانه تا کنون صدمه جانی گزارش نشده و خودرو سمند پس از سقوط متحمل خساراتی شده است که با ورود خودروی امداد آن را به محل مناسبی منتقل کردند.

اینگونه اتفاقات و سوانح بارها در این جاده اتفاق افتاده و آن را از حیث حوادث رانندگی با توجه به طول مسیر به حادثه خیز ترین جاده های استان و حتی کشور تبدیل کرده است.

این پایگاه خبری بارها گزارش های مختلفی در مورد این جاده، عدم رعایت استاندارد های لازم و نواقص مختلف آن منتشر کرده که با هدف آگاهی دادن و رفع مشکلات انجام شده که برخی از آن ها برطرف و برخی دیگر هنوز پابرجا هستند.

امیدواریم مسئولین مربوطه قبل از وقوع چنین اتفاقاتی دست به کار شوند و نواقص و ایراد های این جاده قاتل را برطرف کنند چرا که حادثه خبر نمی کند.

انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.