گروه: اخبار استان خبر: 136564 / تاریخ انتشار : 1398/6/12 ساعت : 12:28

انتقاد نماینده گچساران و باشت از تعارف مسئولان شهرستان با یکدیگر/ آن طرف شهر خبرهای دیگری ست

غلامرضا تاجگردون گفت: در حریم بدون پروانه ساختمان می سازند کسی سراغشان نمیرود چون نفوذ دارند، وسط شهر ساختمانی خارج از عرف ساخته شده و قرار است شهرداری آن راتخریب کند اما تعارف می کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،غلامرضا تاجگردون،نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در مطلبی با انتقاد از عملکرد برخی دستگاه های اجرایی در این شهرستان نوشت:مثل اینکه همه با هم تعارف دارند. شهردار با شورا، شهردار با فرماندار، مدعی العموم با بقیه، تاریخ ها در صورتجلسات هم تعارف است مگر اینکه خبرنگاری یا نماینده پیگیری کند.

 

 وی ادامه داد:در حریم بدون پروانه ساختمان می سازند کسی سراغشان نمیرود چون نفوذ دارند، وسط شهر ساختمانی خارج از عرف ساخته شده و قرار است شهرداری آن راتخریب کند اما تعارف می کند.

 

 تاجگردون افزود: زمینهای وسط شهر با متراژهای بالا و کاربری های خاص در سنوات گذشته واگذار شده و کار مربوطه انجام نشده و قرار بود تعیین تکلیف شود و نشد چون صاحب نفوذ هستند و الان هم نه تنها اقدام نکردند مدعی هم می شوند.

 

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس ادامه داد:اینها را نوشتم تا باز هم مردم شهرم و اهل رسانه که این روزها مشغول کار دیگر هستند بدانند آن طرف شهر خبرهای دیگری ست.

 

تاجگردون افزود:این داستان ادامه دارد. امیدوارم دستگاههای نظارتی هم که این روزها عادت کردند وسط راه برگردند پیگیری کنند. منتظریم

انتهای پیام

 
 
 
 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.