گروه: اخبار استان خبر: 136456 / تاریخ انتشار : 1398/6/10 ساعت : 14:32
در جلسه اعضای شورای شهر باشت چه گذشت؟

بر هم خوردن معادلات اعضای اصلاح طلب شورای شهر باشت/آیا اصول گرایان دوباره ریاست خود را حفظ می کنند؟

جلسه اعضای شورای اسلامی شهر باشت درحالی برگزار شد که حواشی زیادی را در محافل خبری ایجاد کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از باشت نیوز: جلسه اعضای شورای اسلامی شهر باشت در روز شنبه 9 شهریور در حالی برگزار شد که حواشی زیادی را در بر داشت.

 

از مهمترین اتفاقات در این جلسه حضور حبیب الله احمدی عضو شورای شهر باشت بود که بعد از دو ماه در بستر بیماری به سر می برد و اکنون سلامتی کامل خود را بدست آورده است.

 

گویا حضور احمدی در جلسات روزانه  اسلامی شورای شهر باشت، اعضای اصلاح طلب این شورای را غافلگیر کرده بود.

 

این درحالیست که محافل خبری به اصل موضوع و ترک جلسه توسط دو نفراز اعضای این نشست یعنی آقایان نجاتی و ظفری نپرداخته اند و فقط تحت عنوان این موضوع که احمدی آمد ظفری و نجاتی گریختند را تیتر سایت ها و شبکه های اجتماعی خود کردند.

 

اما اصل ماجرا این بوده است حبیب الله احمدی نایب رئیس شورای اسلامی باشت بعد از دو ماه که در بستربیماری بوده با سلامتی کامل به جلسات هفتگی این شورا باز گشته بود که برای رای گیری برای انتخاب ریاست این شورا برای یکسال دیگر شرکت کند، همین امر باعث شد که دو عضو اصلاح طلب این شورا جلسه را ترک کنند.

 

مورد دیگر اینکه از 5 نفر اعضای شورای اسلامی شهر باشت 3 نفر آن اصول گرا و دو نفر دیگر اصلاح طلب است به همین دلیل قرار بود که در جلسه 9 شهریور ریاست این شورا انتخاب شود و برای این دو عضو اصلاح طلب نیز مشخص بود که یک بار دیگر نادر گرامی رئیس فعلی شورا در سمت خود ابقا می شود پس این جلسه را ترک کردند.

 

در همین رابطه یک منبع آگاه که خواست نامش فاش نشود به باشت نیوز گفت: اعتراض آقایان نجاتی و ظفری دو عضو اصلاح طلب شورای بخاطر این بوده که  این افراد مخالف برگشت اقای احمدی بودند و نظر داشته اند که  عضو عدل بدل را جایگزین کنند تا به این نقشه به ریاست چندین ساله اصول گرایان بر شورای اسلامی شهر باشت پایان دهند که با حضور اقای احمدی تمام معادلات آنها به هم خورد.

 

این منبع اگاه گفت:با این روال ریاست جدید شورای شهر باشت طبق روال سالهای قبل باز به اصولگرایان خواهد رسید.

 

این پایگاه خبری فارق از هرگونه جبهه گیری سیاسی و اینگه کدام گروه ریاست این شورا را بر عهده بگیرد، وظیفه دارد اتفاقات و اخبار سطح شهر را به گوش مخاطبین برساند و انتشار این خبر دلیلی بر تائید یا رد آن نیست.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.