گروه: اخبار استان خبر: 136438 / تاریخ انتشار : 1398/6/10 ساعت : 12:39

طرح های بهداشت و درمان کهگیلویه در کُما به سر می برند/پروژه هایی که تنها هنگام سفر مسئولان استانی فعال می شود!+تصاویر

پروژه ها و طرح های مختلف درمانی کهگیلویه راکد مانده اند و تنها در روزهایی مشخصی که مسئولین استانی به شهرستان سفر می کنند برای ساعتی و آن هم برای کتمان واقعیت ها توسط پیمانکاران فعال میشوند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از  کهگیلویه؛ بیمارستان امام خمینی (ره) دهدشت تنها مرکز درمانی است که درشهرستان وجود دارد و روزانه بیماران زیادی را در بخش های مختلف ویزیت می کند. بخش icu ،ccu، اطفال، زایشگاه، جراحی، گوش حلق و بینی و چند بخش دیگر که اکثر آن ها جوابگوی شهرستان کهگیلویه با جمعیتی بالغ بر ۲۰۰ هزارنفر نیستند.

 

به غیر از بیمارستان، سه کلینیک درمانی نیز در شهرستان کهگیلویه وجود دارد که تنها برای ویزیت بیمار توسط پزشک متخصص کارایی دارند و بقیه مراحل درمان بیماران باید در بیمارستان دهدشت یا سایر شهرها صورت گیرد.

این روزها طرح ها و پروژه های بهداشت و رمان کهگیلویه در حالت کما به سر برده و اکثرا  منتظر بودجه و اعتبار برای تکمیل و بهره برداری هستند.

 

یکی از این پروژه ها پایگاه سلامت شهید رجایی است که پیشرفت ۶۰درصدی داشته اما مثل سایر پروژه های سلامت کهگیلویه راکد مانده است. 

 

 همه روزه شهروندان زیادی ازشهرستان کهگیلویه برای مراجعه به پزشک، درمان و یا انجام عکس برادری های مختلف پزشکی به شهرها و استان های مجاور مسافرت کرده که این خود میتواند مشکلات بیشتری را برای مردم بوجود بیاورد.

 

پروژه ها و طرح های مختلف درمانی کهگیلویه راکد مانده اند و تنها در روزهایی مشخصی که مسئولین استانی به شهرستان سفر می کنند برای ساعتی و آن هم برای کتمان واقعیت ها توسط پیمانکاران فعال میشوند.

 

اینگونه فعالیت ها یکی از مهمترین عوامل راکد ماندن و عدم پیشرفت شهرستان خواهد بود و ضرورت نظارت بر پروژه های عمرانی، سلامت، اقتصادی و سایر طرح ها بیش از پیش در کهگیلویه احساس می شود تا شاید با نظارت های صحیح و به موقع بتوان بخشی از این پروژه ها که بعضا ملی هستند به بهره برداری رسیده و مشکلات شهرستان نیز برطرف شود.

 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.