گروه: اخبار استان خبر: 136386 / تاریخ انتشار : 1398/6/9 ساعت : 12:59

93 مصدوم حاصل تصادفات 48 ساعت گذشته کهگیلویه و بویراحمد

سرپرست اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: در ۴۸ ساعت گذشته در شهر و جاده های مواصلاتی به استان ۵۰ فقره تصادف به مرا کز ارتباطی ۱۱۵ جهت امداد خواهی گزارش شد، که در مجموع ۹۳ مصدوم خدمات پزشکی اولیه را توسط اکیپ‌های ۱۱۵ دریافت کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ سرپرست اورژانس ۱۱۵ کهگیلویه و بویراحم در خصوص تصادفات 48 ساعته گذشته، عنوان کرد: در ۴۸ ساعت گذشته در شهر و جاده های مواصلاتی به استان ۵۰ فقره تصادف به مراکز ارتباطی ۱۱۵ جهت امداد  گزارش شد، که در مجموع ۹۳ مصدوم خدمات پزشکی اولیه را توسط اکیپ‌های ۱۱۵ دریافت کردند.

 

محسن جلیلی در تشریح این تصادفات در سه  روز گذشته (پنجشنبه و جمعه،روز۷ و۸ شهریورماه) این چنین توضیح داد: ۲۱ مورد از این تصادفات در شهر به وقوع پیوسته است و ۲۹ تصادف در جاده های مواصلاتی به مراکز شهرها در استان اتفاق افتاده است.

 

سرپرست اورژانس ۱۱۵، تصادفات شهری را ۳۱ مصدوم و تصادفات جاده ای را ۵۹ مصدوم  در استان اعلام کرد و افزود: هفت مصدوم توسط کارشناسان اورژانس  درمان سرپایی و ۸۶ مصدوم دیگر با توجه به نیاز خدمات پزشکی بیشتر توسط آمبولانس های اورژانس به بیمارستان ها و مراکز درمانی در سطح استان انتقال داده شدند. 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.