گروه: اخبار استان خبر: 136340 / تاریخ انتشار : 1398/6/8 ساعت : 16:11

درخشش کاراته کاران باشتی در مسابقات نونهالان کشور

نونهالان کاراته کار باشتی در مسابقات کشوری برای اولین بار در تاریخ این رشته ورزشی رتبه های برتر را کسب کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  به نقل از باشت نیوز: مسایقات کاراته نونهالان کشور در رده های سنی مختلف در تهران برگزار شد که برای اولین بار در تاریخ ورزش کاراته شهرستان باشت نونهالان این شهرستان عنوان برتر را در رده های مختلف این رشته ورزشی کسب کردند.

 

 مهدی عسکری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان باشت در گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری باشت نیوزگفت: این مسابقات باحضور نونهالان سراسر کشور در استان تهران برگزار شد که چند ورزشکار از نونهالان شهرستان باشت در قالب تیم کاراته استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این مسابقات حضور داشت.

 

عسکری  اظهار داشت: 6 ورزشکار از شهرستان باشت درتیم کاراته نونهالان استان کهگیلویه وبویراحمد حضور داشته اند که از این 6 نفر 5نفر از آنها حائز رتبه های برتر این دوره از مسابقات شدند.

 

وی در ادامه گفت: افرادی که عناوین برتر در این دوره از مسابقات راکسب کرده اند "امیر رضا بیعتی منش" مقاوم اول، "حسین دهقانیان" مقام اول، "علی شعبانی" مقام دوم، ا"میر رضا موسوی" مقام دوم و "طاها علیزاده" مقام اول را در رده های مختلف سنی کسب کردند.

 

عسکری گفت: با توجه به اینکه این افتخار برای اولین بار در طول ورزش کاراته شهرستان باشت کسب شده است جا دارد از همه کسانی که در این موفقیت سهمی داشته اند تقدیر کنم.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.