گروه: اخبار استان خبر: 136332 / تاریخ انتشار : 1398/6/8 ساعت : 12:33

افتتاح پروژه های هفته دولت در کهگیلویه با حضور هیئت بلندپایه استانی+تصاویر

صبح امروزبه مناسبت هفته دولت کلانتری استاندار کهگیلویه به همراه هیئتی از معاونان و مدیران کل از طرح ها و پروژه های کهگیلویه دیدن و آیین افتتاح و کلنگ زنی چند پروژه را برگزار کردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بع نقل از کهگیلویه، صبح امروزبه مناسبت هفته دولت حسین کلانتری استاندار کهگیلویه به همراه هیئتی از معاونان و مدیران کل از طرح ها و پروژه های کهگیلویه دیدن و آیین افتتاح و کلنگ زنی چند پروژه را برگزار کردند.

 

این هیئت استانی به همراه مدیران شهرستان پس از ادای احترام به مقام شامخ شهدا در گلزار شهدای دهدشت به روستای چنگلوا رفته ومراسم افتتاح روکش آسفالت جاده سوق_ چنگلوا، کلنگ زنی باند اضطراری دهدشت و پروژه احداث چمن مصنویی چنگلوا را برگزار کردند.
 

استاندار کهگیلویه و بویر احمد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید رجایی و شهید باهنر گفت: در آخرین روزهای هفته دولت توفیق شد به همراه نماینده شهرستان و مسئولین محترم شهرستان خدمت مردم کهگیلویه برسیم و دیدارهایی را با مردم بخش های مختلف داشته باشیم، همچنین تعداد پروژه هایی را که آماده بهره برداری و افتتاح هستند و عملیات اجرایی آنها شروع شده است را رسما افتتاح ویا کلنگ زنی کنیم.

کلانتری افزود: جمعا تعداد ۳۹ پروژه با اعتباری بالغ بر ۶۲۰ میلیارد ریال در کهگیلویه به بهره برداری رسید یا عملیات اجرایی آن آغاز شد.

 


وی با بیان اینکه در هر نقطه از شهرستان رفتیم، آثار کار و تلاش مشخص بود، گفت: درحوزه پروژه های راه سازی پروژه جاده دهدشت _چرام را داشتیم که عملیات اجرایی چهار بانده آن در حال اجراست که بخشی از آن امسال و بخش دیگر در سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

 

نماینده ارشد دولت در استان با اشاره به وجود استعداد های درخشان در زمینه ورزشی در شهرستان کهگیلویه گفت: پروژه های ورزشی خوبی در کهگیلویه به بهره برداری رسید که نیاز به تلاش بیشتر در همین زمینه ها احساس می شود تا این استعداد ها با تامین زیرساخت های مورد نیاز ورزشکاران بتوانند بدرخشند و ماییه افتخار شهرستان و استان باشند.

حسین کلانتری گفت: در حوزه زیربنایی و توسعه راه ها ومحورهایی که دغدغه آن ها وجود داشته تکمیل شده است و امروز نیز عملیات اجرایی باند اضطراری آغاز شده است و به توفیق اللهی در ادامه، پیش بینی شده که این باند توسعه پیدا کند و در توسعه اشتغال و اقتصاد این منطقه و شهرستان تاثیر گذاری مثبت و قابل توجهی داشته باشد.

 


وی در پایان گفت: امیدواریم که در زمینه پروژه های زیربنایی و در مورد تقاضاها و درخواست های مردمی توانسته باشیم بخش کوچکی از آن ها را برآورده کرده باشیم و جوابگوی این همه وفاداری مردم بوده باشیم.

 
 
در ادامه نژاد صفوی مدیر کل راه و شهرسازی در مورد پروژه باند اضطراری این فرودگاه گفت: پروژه فرودگاه با پیگیری هایی که انجام شده در کوتاه ترین زمان ممکن در کمتر از سه ماه عملیاتی شد. کل زمین تملک شده برای این باند  ۲۰۴هکتار است و این میزان از منابع طبیعی گرفته شده است.
 
 
نژاد صفوی گفت: زیرسازی این فرودگاه ۲۲ میلیارد تومن هزینه دارد و قرارداد تنظیم شده برای دیوار چینی آن در اصفهان صورت گرفته شده که کلنگ زنی آن امروز صورت میگیرد.
 
 
 
وی افزود: تا کنون ۶ میلیارد تومن اعتبار برای این طرح دریافت شده که امیدواریم با رایزنی ها و پیگیری های بیشتر بتوانیم مابقی اعتبار لازم را دریافت کنیم.
 
 
 
نژاد صفوی گفت: تسطیح باند اضطراری چنگلوا حدود ۲ سال به طول خواهد انجامید. این پروژه از جهت اشتغال زایی و توسعه اقتصادی موثر خواهد بود و برای پیش برد همه این موارد پیگیری مسئولین صورت گرفته که از برکات نظام است.
 
 
تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:
 
---
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.