گروه: اخبار استان خبر: 136327 / تاریخ انتشار : 1398/6/9 ساعت : 08:33

نقش تاجگردون در تغییر نام بیمارستان باشت/آیا حذف نام "شهدا" از بیمارستان باشت تعمدی است؟

بیمارستان (شهدای)باشت کماکان حاشیه ساز است که اخیرا حرفهایی برای تغییر نام این بیمارستان بر سر زبانها است .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از باشت نیوز، بیمارستان 32 تختخوابی شهرستان باشت از زمان افتتاح تاکنون حواشی زیادی  از جمله: اعتراض به نحوه جذب پرسنل نیرو، تعطیلی بخش های بیمارستان، نبود پزشک متخصص و کمبود امکانات در بیمارستان به دنبال داشته است.

 

این قبیل موضوعات از زمان افتتاح تا کنون هر از گاهی سوژه محافل خبری استان می شود.

 

اما سوال اینجاست که نام این بیمارستان در اصل چه بوده است؟ جالب است بدانید ابتدا نام این بیمارستان تحت عنوان بیمارستان 32 تختخوابی شهدای باشت نامگذاری شد،که در جلسه شورای فرهنگ عمومی نیز مصوب شد و قرار بود که به نام شهدای شهرستان شناخته شود، اما پس از مدتی غلامرضا تاجگردون نماینده شهرستان های باشت و گچساران طی نامه ای به دکتر ایلامی رئیس اسبق دانشگاه علوم پزشکی خواهان نامگذاری این بیمارستان به یک اسم جدید شد.

 

نماینده گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در نامه ای خطاب به ریاست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد پیشنهاد داد نام بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهرستان باشت به نام دکتر عطا صالحی تلچگاه نامگذاری گردد.

 

 

اما خبرهای جدید حکایت از آن دارد که در وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی برای این بیمارستان نام دیگری انتخاب شده است که پایگاه خبری باشت نیوز آن را تائید یا تکذیب نمی کند و باید دید که چرا نام شهدا از این بیمارستان باید حذف شود؟

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.