گروه: اخبار استان خبر: 136287 / تاریخ انتشار : 1398/6/7 ساعت : 16:20
در گفتگو با فرماندار باشت مطرح شد

افتتاح و گلنگ زنی 23طرح با اعتبار225 میلیارد ریال در باشت

حسینی گفت: به مناسبت هفته دولت 23 طرح را گلنگ زنی و افتتاح کردیم که اعتباراختصاص داده شده به این طرح ها 225 میلیارد ریال است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل ازباشت نیوز: به مناسبت هفته دولت 23 طرح عمرانی در شهرستان باشت افتتاح و گلنگ زنی شد.

 

سید مسعود حسینی فرماندار باشت در گفتگو باباشت نیوز با اعلام این خبر گفت: به مناسبت هفته دولت 23 طرح  درشهرستان باشت گلنگ زنی و ا افتتاح شد که برای این طرحها 225 میلیارد ریال هزینه شده است.

 

فرماندار باشت گفت:عمده این طرحها در قالب شبکه های آبرسانی و گاز رسانی همچنین طرحهای بنیاد مسکن در قالب طرحهای هادی و آسفالت وافتتاح چمن مصنوعی بوده است که ما به نمایندگی از همه این طرحها پنج طرح را افتتاح کردیم.

 

حسینی افزود: آغاز برنامه های هفته دولت با غبار روبی گلزار شهدای شهرستان شروع شد که بعد ازآن افتتاح چمن مصنوعی روستای خان احمد گشتاسب را داشتیم، گلنگ زنی مجتمع پزشکان باشت پروژه سومی بود که در هفته دولت انجام شد که با اعتباری حدود9 میلیارد ریال ساخته خواهد شد.

 

وی در ادامه گفت: سرکشی از خانواده شهدا برنامه بعدی به مناسبت هفته دولت بود که صورت پذیرفت، افتتاح شبکه گاز رسانی به روستای تنگ آب شهرستان باشت از دیگر طرحهای بود که به بهره برداری رسید.

 

فرماندار باشت درادامه سخنان خود گفت: افتتاح آسفالت روستای مله برفی شهرستان باشت از دیگر پروژه های بود که در این هفته انجام شد همچنین اصلاح شبکه آبرسانی به روستاهای تلخاب و پزین در بخش بوستان از توابع شهرستان باشت بود که در هفته دولت به بهره برداری رسید.

 

مسعود حسینی گفت: این چند طرح از جمله طرحهای بود که به نماینده گی از 23 طرحی که در هفته دولت  با حضور استاندار استان کهگیلویه و بویراحمد و غلامرضا تاجگردون نماینده شهرستانهای گچساران و باشت افتتاح و گلنگ زنی شد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.