گروه: اخبار استان خبر: 136220 / تاریخ انتشار : 1398/6/6 ساعت : 12:24
با حضور مسئولین کشوری و لشکری صورت گرفت؛

رونمایی از بسته ضد تحریم "اقتصاد دان گچسارانی" در مشهد+تصاویر

بسته اقدامات اقتصادی ضد تحریم بسیج اساتید دانشگاه علوم تحقیقات، تالیف "سید یعقوب زراعت کیش"، با حضور مسئولان کشوری و لشکری در اجلاسیه سراسری مسئولین بسیج اساتید دانشگاه های کشور در مشهد ،رونمایی شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آفتاب جنوب،بسته اقدامات اقتصادی ضد تحریم بسیج اساتید دانشگاه علوم تحقیقات تالیف دکتر "سید یعقوب زراعت کیش" ؛ با حضور آیت الله "علم الهدی" امام جمعه مشهد ،رئیس کل دانشگاه آزاد کشور ، معاون سیاسی سپاه پاسداران،رئیس بسیج اساتید کشور، رئیس بسیج دانشگاه آزاد و سایر مسئولین کشوری و لشکری در مشهد رونمایی شد.

در این بسته اقتصادی راهکارهای لازم به دولت و دیگر مسئولین کشور، برای مقابله با تحریمها در قالب برنامه جامع پیشنهادی پیش بینی شده است.

دومین اجلاس کانون‌های بسیج اساتید دانشگاه آزاد کشور با محوریت تبیین و تحلیل نظریه انقلابی مقام معظم رهبری در قالب بیانیه "گام دوم انقلاب" از پنجم تا هشتم شهریور ماه در مشهد برگزار  و طی این روز‌ها هم کمیسیون‌های این اجلاسیه به اجرای برنامه‌های خود می‌پردازند که در این کمیسیون‌ها بالغ بر ۳۰۰ نفر از اساتید دانشگاه آزاد کشور به همراه مسئولین و صاحب نظران در حوزه‌های مختلف علمی و پژوهشی حضور دارند و به چالش‌هایی با موضوع و محوریت بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی می‌پردازند.

در این اجلاسیه ،کمیسیون‌ها به عنوان شتاب دهنده‌ها و پیشران‌های بیانیه‌ گام دوم انقلاب پیرامون موضوعاتی همچون سبک زندگی، علم و پژوهش معنویت، اقتصاد، عزت ملی، استقلال و آزادی به بحث و بررسی خواهند پرداخت.

گفتنی است سید یعقوب زراعت کیش از اعضای هیات علمی با درجه دانشیار اقتصادی در دانشگاه علوم تحقیقات تهران و از فرزندان دیار نفتخیز گچساران است.

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.