گروه: اخبار استان خبر: 136196 / تاریخ انتشار : 1398/6/5 ساعت : 19:49
در چهارمین روز هفته ی دولت و با حضور استاندار صورت گرفت:

افتتاح و کلنگ زنی 18طرح اقتصادی، عمرانی، خدماتی با اعتبار13میلیاردو500میلیون تومان در لنده+تصاویر

در چهارمین روز از هفته دولت با حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد18 پروژه افتتاحی، کلنگ زنی و خدماتی با اعتباری افزون بر سیزده میلیارد و500میلیون ریال در شهرستان لنده به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، در چهارمین روز از هفته دولت و با حضور استاندار کهگیلویه وبویراحمد و جمعی از مدیران کل استانی و مدیران شهرستانی  18پروژه افتتاحی و کلنگ زنی شهرستان لنده افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

در افتتاح پروژه های هفته دولت در شهرستان لنده حسین کلانتری با حضور در گلزار شهدای شهرستان لنده ضمن میثاق با شهدای این شهرستان و قرائت فاتحه یاد و خاطره شهدای این شهرستان را گرامی داشت.

 

 
 

پس از حضور در گلزار شهدای شهرستان لنده مراسم کلنگ زنی 12واحد مسکونی ساخت کمیته امداد امام خمینی(ره) با اعتباری افزون بر پنج میلیارد و 700میلیون ریال با حضور استاندار و هیئت همراه کلنگ زنی شد.

 

 

 
 
 

در ادامه نیز استاندار و هیئت همراه پروژه توسعه نقاط مختلف شهرلنده به طول یک هزار متر شبکه متوسط و یک هزارو200متر شبکه ضعیف و شش دستگاه ترانسفورماتور با اعتبار شش میلیاردو 700میلیون ریال  به نمایندگی از سه پروژه حوزه برق از محل اعتبارات داخلی برق با حضور مدیرعامل شرکت برق استان و مسئولان کلنگ زنی شده است.

 

 
 

پروژه افتتاحی بعدی در سفر استاندار به شهرستان لنده کلنگ زنی و اصلاح شبکه توزیع آب شهری لنده به طول یک کیلومتر با اعتباری افزون بر چهار میلیاردو 100میلیون ریال و تکمیل آبرسانی به شهرلنده در سه فاز به طول 2/5کیلومتر با اعتباری افزون بر هفده میلیاردو 620میلیون ریال با سهم 15درصدی بنیاد علوی و اعتبارات استانی کلنگ زنی شده است.

 

 
 

در ادامه نیز پروژه آسفالت راه روستایی سرآسیاب به طول 750متر با اعتبار دو میلیارد و 700میلیون ریال متعلق به راه و شهرسازی به بهره برداری رسید و همچنین اجرای آسفالت سطح روستاهای مال ملا و سرآسیاب توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به متراژ25هارمترمربع با اعتباری افزون بر دوازده میلیاردو450میلیون ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

 
 
 

گفتنی است در ادامه سفر یک روه استاندار کهگیلویه وبویراحمد به شهرستان لنده با حضور در منزل شهید محمد امین معتمد فر با خانواده این شهید والامقام دیدار و گفت وگو کرد.

 

 
 
 

کلانتری پس از دیدار با خانواده شهید معتمد فر پروژه مسکن معلولین به تعداد شش باب با اعتباری افزون بر یک میلیاردو 610میلیون ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

 
 

پس از افتتاح این منزل مسکونی استاندار و هیئت همراه با حضور در پروژه پل تراب از نزدیک ضمن بررسی دقیق آخرین وضعیت پل تراب قول مساعد جهت تامین و تخصیص اعتبارات لازم و قرار دادن این پروژه در ضمره هشت پروژه مهم استان خبرداد و گفت : این پروژه به دلیل اهمیت بالای آن جهت استفاده مردم به عنوان هشت پروژه مهم استان و اولین پروژه از هشت پروژه مهم استان تعریف خواهد شد و تا تکمیل نهایی آن از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

 

 
 

پس از بازدید از پروژه پل تراب مسئولان به همراه استاندار با حضور در روستای وحدت از توابع بخش موگرمون کلنگ احداث زمین چمن مصنوعی اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده را به نمایندگی از پنج زمین چمن مصنوعی با اعتبار سیزده میلیارد ریال با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان و مسئولان و هیئت همراه به زمین زده شد.

این زمین های چمن در روستاهای مال ملا، مالشیخ ، وحدت، آبرزگه و چهارراه آل طیب با مشارکت بنیاد علوی احداث خواهند شد.

 

 

سیدخدادوست موسوی در پایان با اشاره به پروژه های مهم شهرستان لنده گفت: در طول چهار دهه گذشته تا کنون خدمات ارزشمندی از سوی نظام در مناطق مختلف کشور صورت گرفته است که این شهرستان نیز از این مزایا بی بهره نبوده است ولی به دلیل عمق محرومیت ها می طلبد که چندین برابر شوند.

 

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد:در هفته دولت 18پروژه عمرانی ،اقتصادی که 10پروژه افتتاحی و 8پروژه کلنگ زنی با اعتبار سیزده میلیاردو 500میلیون تومان از محل صندوق توسعه ملی استانی و نفت  در سطح شهرستان لنده به بهره برداری رسید.

موسوی به طرح های افتتاحی در شهرستان لنده اشاره کرد وگفت: تعداد طرح های اقتصادی،عمرانی افتتاحی هفته دولت در شهرستان لنده 10طرح با اعتبار هفت میلیاردو ۵۰۰ میلیون تومان  است.

فرماندار لنده افزود: یکی از مهمترین فرصت های پیش روی شهرستان لنده برای خروج از بن بست بحث تحقق پایلوت اقتصاد مقاومتی با حضور بنیاد مستضعفان کشور در این شهرستان است که می تواند عاملی برای پیشرفت و توسعه شهرستان لنده است.

 

فرماندار شهرستان لنده به مهمترین پروژه های شهرستان لنده اشاره کرد وگفت: افتتاح ساختمان فرمانداری، در بخش کشاورزی  ،آسفالت روستاهای سر آسیاب و مال ،آسفالت جاده ارتباطی روستایی سر آسیاب ،کلنگ زنی ۵ زمین چمن مصنوعی ،اصلاح شبکه برق و آب،کلنگ زنی ۱۲ واحد پروژه مسکن مددجویی وافتتاح ۶ واحد مسکن معلولین از مهمترین  پروژه های عمرانی و اقتصادی شهرستان لنده است.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:
 
 
 
 
 
 
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
---
---
---
---
---
---
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.