گروه: اخبار استان خبر: 136154 / تاریخ انتشار : 1398/6/6 ساعت : 00:06
گام های استوار در جهت توسعه ورزش لنده:

حضور تیم های استعداد یاب منطقه پنج کشور در لنده/گام های بلند در ورزش بدمینتون+تصاویر

توسعه زیرساخت های ورزشی در شهرستان لنده در دو سال گذشته باعث شده است تا شاهد شکوفایی استعدادهای درخشان نونهالان، نوجوانان و جوانان در رشته های مختلف ورزشی در این شهرستان باشیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس توجه به زیرساخت های ورزشی و ایجاد فرصت های طلایی برای ورزش مردم به خصوص نونهالان، نوجوانان و جوانان باعث شد که تحقق افق چندین ساله در کمترین زمان ممکن عملیاتی شود و جوانه های موفقیت را در این شهرستان شاهد باشیم  از این  رو توسعه زیرساخت های ورزشی در شهرستان لنده در دو سال گذشته باعث شده است تا شاهد شکوفایی استعدادهای درخشان نونهالان، نوجوانان و جوانان در رشته های مختلف ورزشی در این شهرستان باعث شد تا مدال های رنگین طلا، نقره و برنز مسابقات آسیایی، ملی و استانی را کسب کنیم.

 

امروز نیز با حضور دارابی رئیس هیئت بدمینتون استان کهگیلویه و بویراحمد و توانایی از استان فارس و مسئول استعدادیابی منطقه پنج کشور  در رشته بدمینتون با حضور در اداره ورزش و جوانان لنده ، از برنامه های هیئت بدمینتون لنده بازدید و برای پیشرفت این ورزش در لنده و استان کهگیلویه و بویراحمد برنامه ریزی کردند.

 

محمود فاضلی رئیس ورزش و جوانان لنده در این دیدار ضمن اشاره  به ظرفیت های بالقوه و بالفعل جوانان و نوجوانان این شهرستان گفت: ایجاد زیر ساخت های لازم ورزشی در کسب موفقیت های ورزشی یک اصل غیرقابل انکار است.

 

وی افزود: فراهم کردن زمینه های لازم برای شکوفایی استعدادهای درخشان جوانان این خاک باعث خواهد شد تا نام این شهرستان در ضمره شهرستان های استعداد پرور کشور خودنمایی کند.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده تصریح کرد: در راستای فراهم کردن زیرساخت های ورزشی و به منظور کشف استعدادها در تمام رشته های ورزشی امروز با دعوت از مسئولان هیئت بدمینتون استان و اساتید این رشته ورزشی به خصوص مسئول استعداد یابی این رشته ورزشی در منطقه پنج کشور این امید فراهم شده است که بتوانیم با همکاری هیئت استان و شهرستان در زمینه استعداد یابی از بین نوجوانان و جوانان این شهرستان چهره های ملی و آسیایی تربیت و ورزش این شهرستان را چندین گام به جلو سوق دهیم.

 

فاضلی گفت: امید داریم که با همکاری هیئت های مختلف ورزشی بتوانیم در زمینه های مختلف گام های مهم در جهت شکوفایی استعدادهای جوانان این دیار برداریم که این مهم چندان دور از انتظار نیست.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

 
 
 
 
 

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.