گروه: اخبار استان خبر: 136126 / تاریخ انتشار : 1398/6/4 ساعت : 20:48
در نشست تنظیم بازار شهرستان بهمئی مطرح شد

تأمین کالاهای اساسی مهمترین اولویت بازار شهرستان بهمئی/ابراز نگرانی فرماندار بهمئی از افزایش قیمت گوشت قرمز

فرماندار بهمئی گفت: کمبود مرغ کشتار روز در سطح شهرستان باید برطرف شود و ادارات متولی در این زمینه تدابیر لازم را قبل از بروز مشکل به کار گیرند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛ نشست ستاد تنظیم بازار با حضور فرماندار و دیگر اعضای ستاد با موضوع تأمین گوشت مرغ، تعیین قیمت گوشت قرمز و شن و ماسه در محل فرمانداری بهمئی برگزار شد.

 

فرماندار بهمئی در این نشست با تاکید بر لزوم وجود آرامش بازار، گفت: در شرایط فعلی نیاز مردم به کالاهای اساسی باید در اولویت باشد و تأمین کالاهای اساسی توسط نهادهای مربوطه از مهمترین اولویت های بازار شهرستان است.

 

حکمت الله سنایی افزود: کمبود مرغ کشتار روز در سطح شهرستان باید برطرف شود و ادارات متولی در این زمینه تدابیر لازم را قبل از بروز مشکل به کار گیرند.

 

فرماندار بهمئی از بالا رفتن قیمت گوشت قرمز در سطح شهرستان ابراز نگرانی کرد و از نهادهای نظارتی و جهاد کشاورزی خواست تا نسبت به کنترل قیمت و تامین دام مورد نیاز کشتارگاه شهرستان اقدام کنند.

 

رضا راهدار بهمئی، رئیس جهاد کشاورزی شهرستان در ادامه این نشست در زمینه کمبود گوشت مرغ، گفت: شهرستان بهمئی سالیانه 1300 تن تولید گوشت مرغ دارد که به علت نبود کشتارگاه در کمترین زمان از سطح استان خارج می‌شود.

 

گفتن است، پیگیری احداث کشتارگاه مرغ در سطح شهرستان، تعیین قیمت گوشت قرمز به مبلغ 85 و 75 هزار تومان، تعیین هر تن شن و ماسه شکسته و شسته به ترتیب به مبلغ17 و 19 هزارتومان، ممنوع بودن خروج دام از شهرستان و تامین گوشت مرغ کشتار روز از کشتارگاه های مجاز گچساران از مهمترین مصوبات این نشست بود.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.