گروه: اخبار استان خبر: 136108 / تاریخ انتشار : 1398/6/4 ساعت : 11:35
فرماندار بهمئی در نشست با مسئولان وزارت نفت و صنعت و معدن مطرح کرد

پتانسیل های بزرگ در بهمئی برای سرمایه گذاری کلان اقتصادی/سنایی خواستار تشکیل دفتر نمایندگی شرکت نفت در بهمئی

سنایی گفت: با توجه به مراجعات روزانه مردمی بهمئی در حوزه نفت، مطالبه ما از وزارت نفت، تاسیس حداقل یک دفتر نمایندگی برای پیگیری امور در شهرستان است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛نشست پیگیری مشکلات شهرستان بهمئی عصر روز گذشته با حضور فرماندار بهمئی،شهردار لیکک و مسئولانی از  دو وزارت نفت و صمت در تهران برگزار شد.

 

فرماندار بهمئی در این نشست گفت: با توجه به معرفی شهرستان بهمئی بعنوان شهرستان پایلوت توسعه در کشور ما مصمم هستیم از فرصت پیش آمده برای رفع مشکلات و توسعه این منطقه محروم به بهترین شکل ممکن استفاده کنیم.

 

حکمت اله سنایی تصریح کرد: حضور  غریب پور، معاون وزارت صمت را مغتنم می دانیم و دست همه کسانی که می توانند در این راستا به توسعه شهرستان محروم ما کمک کنند، به گرمی می فشاریم.

 

وی گفت:موقعیت جغرافیایی بهمئی، موقعیت منحصر به فردی است ؛فاصله شهرستان ما تا شهرهای بندری دیلم و بندر امام خمینی(ره) نزدیک به یکساعت است.

 

فرماندار بهمئی خاطرنشان کرد:ما می توانیم نقطه اتصال خوزستان، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد باشیم و جاده جایزان به بهمئی در صورت تکمیل و بهره برداری،یکی از کریدورهای بزرگ ارتباطی بندر امام به اصفهان است.

 

سنایی افزود: همه این پتانسل ها قابل سرمایه گذاری دارد که انتظار داریم مسئولان در  تصمیم گیری و ظرفیت سنجی ها به این پتانسیل های بزرگ توجه ویژه کنند.

 

وی خطاب به دکتر خلیلی، معاون وزیر نفت، گفت: بنده فرصت را غنیمت می شمارم و از دکتر خلیلی یک مطالبه دارم که در حقیقت مطالبه 30 ساله مردم بهمئی از وزارت نفت است، یعنی استقرار دفتر نمایندگی شرکت نفت در شهرستان بهمئی ما.

 

فرماندار بهمئی ادامه داد: در شهرستان بهمئی هیچ نماینده یا دفتری از شرکت نفت نداریم و کلیه مسائل مربوط به شرکت های نفت مستقر در بهمئی در استان خوزستان پیگیری می شود.

 

سنایی تصریح کرد: ما روزانه مراجعات در حوزه نفت داریم هم در بحث معارضات و هم در موضوع بکارگیری نیروها و این برای ما به یک چالش تبدیل شده است.

 

فرماندار بهمئی در پایان گفت: انتظار داریم از دکتر خلیلی این موضوع را بعنوان هدیه ویژه به مردم بهمئی به ما قول دهند ؛هر چند ساختارها و قوانین را می دانم  اما مکاتباتی در این زمینه داشتیم، به هر حال با یک تبصره شرکت نفت می تواند در حد یک نمایندگی در شهرستان بهمئی داشته باشد.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.