گروه: اخبار استان خبر: 136064 / تاریخ انتشار : 1398/6/4 ساعت : 17:15
کارشناس فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه بهمئی خبر داد

آغاز بکار انجمن یاوران وقف در بهمئی/محورهای پیشنهادی ایجاد موقوفات جدید در شهرستان

انجمن یاوران وقف با مجوز رسمی از سازمان اوقاف و امور خیریه، به صورت کاملا مردمی و داوطبانه است که در راستای ترویج و نهادینه سازی فرهنگ وقف فعالیت می کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ؛کارشناس فرهنگی اداره اوقاف و امور خیریه بهمئی ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار آوای ماغر از آغاز بکار انجمن یاوران وقف در شهرستان خبر داد.

 

علی دهقان تصریح کرد: انجمن یاوران وقف با مجوز رسمی از سازمان اوقاف و امور خیریه، به صورت کاملا مردمی و داوطبانه است که در راستای ترویج و نهادینه سازی فرهنگ وقف فعالیت می کند.

 

وی افزود:ایجاد وقف جدید به صورت فردی و جمعی در حوزه های مختلف متناسب با نیازهای روز جامعه از دیگر اهداف تاسیس این انجمن در شهرستان است.

 

دهقان خاطرنشان کرد:همه اقشار جامعه می توانند عضوی اثر بخش در زمینه های مختلف این انجمن به خصوص مسائل آموزشی، فرهنگ سازی، مالی، پژوهشی و برنامه ریزی باشند.

 

کارشناس فرهنگی اوقاف بهمئی در ادامه گفت: محورهای پیشنهادی انجمن یاوران وقف برای احداث موقوفه های جدید در بهمئی، توسعه علم و فناوری، فرهنگی و آموزشی، بهداشت و سلامت، اشتغال و  حمایت از زنان سرپرست خانوار است.

 

دهقان در پایان از آحاد مردم بهمئی دعوت کرد برای عضویت در این انجمن به اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان واقع در مجتمع اداری شهر لیکک مراجعه کنند.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.