گروه: اخبار استان خبر: 136050 / تاریخ انتشار : 1398/6/18 ساعت : 11:10
پیگیری مطالبات مردمی

نبود علائم هشدار دهنده در جاده"مرگبار" سوق _ دهدشت+تصاویر

نبود علایم راهنمایی و رانندگی در این جاده که هنوز ایرادهای زیادی دارد برای رانندگان و مخصوصا افرادی که با این جاده آشنایی ندارند میتواند موجب بروز اتفاقات خطرناک شده و خسارتهای جانی و مالی به بار بیاورد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جاده های کهگیلویه یکی از خطرناکترین جاده های استان کهگیلویه و بویر احمد است که همیشه حوادث و تصادفات آن تیتر یک خبرگزاری ها،سایت ها و پایگاه های خبری است.

 
این جاده که سال ها در دست تعمیر است جان تعداد زیادی از مردم را گرفته و خسارت های مالی زیادی نیز به بار آورده است. پس از ۱۴ سال از شروع عملیات بازسازی این جاده هنوز شرایط آن مناسب نیست و آسفالت آن چهل تکه است و از استانداردهای معمولی نیز برخوردار نیست.
 
 
این جاده که به جاده خون معروف بوده این روزها پس از رفت و آمد چند پیمانکار مختلف تا حدودی شرایط نسبتا بهتری از لحاظ آسفالت را دارا است اما هنوز بخش هایی از این جاده که نقطه های حساس آن نیز تلقی میشوند شرایط بسیار وخیمی دارند.
 
 
بخشی از جاده سوق _دهدشت به خاطر فرسودگی روکش قبلی و وجود کنده کاری و چاله چوله های زیاد موجب کلافگی رانندگان شده است. برخی از رانندگان نیز به خاطر اینکه از چاله چوله های خیابان فرار کنند اقدام به حرکت در خط مخالف میکنند که این امر میتواند بسیار خطرناک و دردسر آفرین باشد.
 
 
نبود علایم راهنمایی و رانندگی در این جاده که هنوز ایرادهای زیادی دارد برای رانندگان و مخصوصا افرادی که با این جاده آشنایی ندارند میتواند موجب بروز اتفاقات خطرناک شده و خسارتهای جانی و مالی به بار بیاورد.
 
 
با وجود وعده های متعددی که مسئولین برای افتتاح این جاده داده بودند و انتظار مردم برای افتتاح و بهره بردار در سفر اخیر استاندار کهگیلویه، اما کوچکترین توجهی به این جاده نشده است.
 
 
فرماندار کهگیلویه در مورد این جاده و طرح ها و پروژه های نیمه کاره ی کهگیلویه گفت: عدم افتتاح طرحهایی که هنوز استانداردهای لازم را ندارند بهتر از افتتاح آن است.
 
 
علی رضا اتابک گفت: در تلاش هستیم تا مشکلات طرح هایی که در اولویت هستند را در اولین فرصت ممکن برطرف و به بهره برداری برسانیم تا مردم بتوانند از خدمات دولت استفاده کنند.
 
در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است:
 

 
انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.