گروه: اخبار استان خبر: 136048 / تاریخ انتشار : 1398/6/3 ساعت : 13:31
سردار خرم دل در گردهمایی بسیجیان کهگیلویه و بهمئی

خار و ذلیل شدن انگلستان نشانه قدرت انقلابی ماست/همه چیز در راستای فروپاشی آمریکا به پیش می رود/اقتدار ایران اسلامی در فروش نفت و امنیت منطقه

فرمانده سپاه فتح استان در جمع بسیجیان گفت: یک ذره در فرمایشات رهبر انقلاب نا امیدی وجود ندارد، بله اشکال در هر حوزه ای هست، ما می دانیم اما مسیر اصلی انقلاب ما رو به جلوست.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در سرکشی از گردان های رزمی و امنیتی بسیجیان شهرستان های بهمئی و کهگیلویه بر لزوم آمادگی کامل برای مقابله با هر گونه جنگ سخت، نیمه سخت و نرم تاکید کرد.

 

بهمئی:

 مقام ارشد نظامی کهگیلویه و بویراحمد در بین بسیجیان شهرستان بهمئی بیان کرد: امروز کشور در شرایط خاص سیاسی، نظامی، امنیتی و اجتماعی است ؛از اول انقلاب تا به امروز اگر نگاهی به تاریخ انقلاب داشته باشیم موفقیت های فراوانی داریم و البته غافل گیری های زیادی داشتیم.

 

سردار خرم دل خاطرنشان کرد:اگر در این گرما ما مجبور می شویم فراخوان بزنیم، برای جلوگیری از غفلت و غافل گیر شدن در عرصه های امنیتی و نظامی است.

 

وی گفت: به حول و قوه الهی، جمهوری اسلامی ایران در ابعاد مختلف عامل تحقیر آمریکا، رژیم منحوس اسرائیل و جیره خواران آنها درحوزه خلیج فارس شده است ؛ برادران شما در مجموع نیروهای مسلح در عرصه های مختلف نظامی و امنیتی، آمریکا و به درستی جهان غرب را تحقیر کردند.

 

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد افزود: در سوریه، عراق، یمن، لبان، فلسطین و کلیه سرزمین های اسلامی که مورد هجمه دشمنان اسلام و بشریت قرار گرفته اند، سیاست های آمریکایی با شکست مواجه شده است، به یقین این اتفاق بزرگ ثمره خون شهیدان و رهبری حکیمانه امام و مولایمان آیت الله خامنه ای عزیز است.

 

سردار خرمدل ادامه داد:هوشمندی، درایت و حکمت آن بزرگوار و تبعیت بسیجیان و رزمندگان باعث شده است که پیشرفته ترین پرنده آنها به دست سربازان گمنام امام زمان(عج) به زیر کشیده شود.

اقتدار ایران اسلامی در فروش نفت و امنیت منطقه

وی گفت:در برهه ای از تاریخ این کشور که نفت ما ملی شد، انگلستان خبیث اعلام کرد که هیچ حق ندارد نفت ایران را خریداری کند و  اگر این اتفاق رخ دهد، نفتکش خریدار را توقیف می کنیم.

مقام ارشد نظامی استان تصریح کرد: بعد از مدت ها کشور ایتالیا اقدام به خرید نفت ما کرد که نفتکش این کشور توقیف شد و تا مدتی بعد کسی از ما نفت نمی خرید اما ژاپن خط شکنی کرد و نفت ما را خرید ؛بعد از مدتی نفتکش ژاپنی که به بندرگاه آبادان رسید، مردم آبادن گوسفند قربانی کردند با وجود اینکه نفت ما ملی بود اما کسی جرأت خرید آن را نداشت.

سردار خرمدل ادامه داد: اما امروز می بینید نفتکش ما را همین انگلیس توقیف می کند، به فاصله چند روز برادران شما در نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با قدرت، شهامت و عزت تمام نفتکش انگلیسی را توقیف می کنند ؛این نشان از قدرت، شوکت، عظمت و ویژگی های برجسته ای است که نیروهای مسلح ماست.

وی با بیان اینکه این خیلی وضعیت متفاوتی نسبت به گذشته است ، افزود: به یقین دشمن آرام نمی نشینید و به هر شکل ممکن برنامه ریزی می کند، توطئه می کند و مکر به خرج می دهد تا مردم و نظام ما را تحقیر کند.

 

 

ذره ای غفلت از هیچکس پذیرفتنی نیست

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: در این وضعیت وظیفه ما بعنوان یک بسیجی، و رزمنده و کسی قصد مجاهدت در راه اسلام را دارد، به یقین نکته اول هوشیاری است، یک ذره غفلت از ما پذیرفته شده نیست.

سردار خرمدل گفت:امسال که موضوع انتخابات را داریم، دشمن می خواهد مسئله حضور مردم در انتخابات کاهش داشته باشد و وضعیت کشور را نا امن کنند یا نا امن جلوه دهند و برنامه ریزی می کنند که با تقابل قومیت ها آنها را تحقیر کنند.

وی افزود: این سیر از اول انقلاب تاکنون بوده است اما شدت آن در این ایام بیش از گذشته است ؛به حول و قوه الهی در هر عرصه ای که نگاه کنید آینده کشور روشن و امیدوار کننده است.

آینده انقلاب روشن است

سردار خرمدل تصریح کرد: یک ذره در فرمایشات رهبر انقلاب نا امیدی وجود ندارد، بله اشکال در هر حوزه ای هست، ما می دانیم اما مسیر اصلی انقلاب ما رو به جلوست.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: چند روز پیش دیدید که موشک باور 373 نیروهای هوایی ما رونمایی شد. ما روزی برای سامانه اس 300 روسی سالها انتظار کشدیم و میلیون ها دلار خرج کردیم تا هنگامی که کار به دادگاه کشیده شد، مجبور به تحویل این سامانه به ما شدند اما امروز خود ما موفق شدیم توسط دانشمندان داخلی موشک و سامانه ای بسازیم که از لحاظ توانمندی و قدرت نزدیک به سامانه اس 400 روس است یعنی بالاتر از سامانه ای که دنبال خرید آن از بیگانگان بودیم.

سردار خرمدل ادامه داد:همین موشکی که باعث شد پهپاد آمریکایی را منفجر کنیم و به زیر بکشیم ؛روزی می گفتند ایران کارتون و مترسکی ساخت اما همین سامانه پیشرفته ترین سیستم جاسوسی آنها را منهدم کرد.

 

همه چیز در صحنه های بین الملل پله پله در راستای فروپاشی آمریکاست

وی با تاکید بر اینکه آنچه در صحنه بین الملل می بینیم، ذره ذره و  پله پله در راستای فروپاشی آمریکاست، گفت: زمانی آمریکا در منطقه ما جنگی با عراق داشت، همه دنیا آمدند و با آمریکا ائتلاف کردند، 400 شناور وارد خلیج فارس شد و تقریبا همه کشورها همراهی کردند اما در ائتلافی که اخیرا می خواستند علیه ایران اسلامی تشکیل دهند، یک کشور آمریکا را همراهی نکرد.

سردار خرمدل تصریح کرد: آمریکایی که 20 سال پیش تمام دنیا را بسیج می کرد و کسی جرأت خروج از دایره قدرت آن را نداشت، امروز هیچکس وارد دایره قدرتش نمی شود ؛این مرهون و مدیون قدرت و عظمت رزمندگان اسلام و به برکت خون شهیدان ماست.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: امروز بعنوان رزمندگان و سربازان امام زمان(عج) در گردان های امنیتی امام علی(ع)، امام حسین(ع) و بیت المقدس ساماندهی شده اید تا هم در جنگ سخت و هم در جنگ نیمه سخت امنیتی مبارزه کنید، اما وظیفه حساس تری هم در حوزه جنگ نرم دارید.

از وظایف اصلی همه ما دفاع از کیان انقلاب و خنثی سازی توطئه هاست

سردار خرمدل ادامه داد:امروز دشمن نه فقط اقتصاد ما و مرز و کیان ما را مورد هدف قرار داده است بلکه روح و روان و اعتقاد ما را هم مورد طمع قرار داده است که دفاع از کیان انقلاب و خنثی سازی توطئه ها از وظایف اصلی همه ماست.

آمار و عدد ما لرزه بر دل دشمنان می اندازد

وی گفت:یکی از خواسته ها ما عدد و حضور شماست، اسلام همیشه تاکید بر جماعت می کند ؛این یک نوع تظاهرات و اعلام همبستگی و اتحاد است که رعشه بر دل دشمن انداختن است، لذا عدد شما برای ما مهم است.

فرمانده سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد  در پایان با تقدیر از حضور آحاد بسیجیان در این فراخوان،گفت: برای همین است که دعوت به حضور پرشور در مراسمات ملی و دینی می شود ؛دشمن به درستی متوجه شده است که میزان مشارکت مردم در مراسمات مذهبی و تظاهرات ملی، نشان از میزان علاقه و وفاداری آنها به انقلاب، نظام و در کل اسلام است.

 

در ادامه گزارش، تصاویری از حضور بسیحیان در فراخوان گردان های امنیتی و رزمی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مشاهده کنید:

*******************

 

کهگیلویه:

گردهمایی بزرگ گردان های بیت المقدس، امام حسین (ع) ، امام علی (ع) شهرستان کهگیلویه صبح امروز با حضور فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویر احمد و هیئت همراه و اقشار مختلف بسیج شهرستان کهگیلویه در مصلی امام خمینی (ره) دهدشت برگزار شد.
 
 
فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویر احمد گفت: ایران اسلامی توانست روند جاری بین المللی را تغییر داد. جهانی که با دستور استکبار جهانی با دستور آمریکا و انگلیس و مستکبران جهانی می چرخید اکنون اینگونه نیست و ایران و جپهه مقاومت توانست تمام این معادلات تغییر دهد.
 
 
---
 
 
 
سردار حمید خرم دل گفت: دشمنان ما امروز در مقابل عده ای از جوانان انقلابی نتوانسته پیروز شود. عربستان با غارت ثروت مردم محروم و مظلوم میلیون ها دلار هزینه کرده اما نتوانسته هیج کاری در منطقه از پیش ببرد و روز به روز متحمل شکست های مختلفی از سوی یمن و جبهه مقاومت شود.
 

وی افزود: امروز توانایی، قدرت، عزت و عظمت کشور اسلامی ایران مورد رشک دشمنان قرار گرفته ودر هر  حوزه ای که نگاه کنیم میبینیم  که دشمنان کشور ما را تحت فشار قرار داده اند و  علی رغم این همه تحریم و فشار توانستیم قدرت خود را به جهانیان نشان دهیم. 
 
 
فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویر احمد با اشاره به توانایی های مختلف جوانان انقلابی در عرصه های مختلف و مخصوصا در عرصه نظامی گفت: روزی ما برای خرید سامانهs300  از روسیه تحت فشار بودیم و حتی برای تحویل گرفتن آن به مجامع بین المللی شکایت می کردیم اما امروز جوانان ما به این اندازه از توانایی رسیدند که خود اقدام به تولید و ساخت اینگونه سامانه وحتی نمونه های بهتر از آن می کنند.
 
 
وی گفت: با وجود مشکلات،فشارها و تحریم های فراوانی که در پیش رو‌داریم توانستیم در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی، تکنولوژی، پزشکی و سایر عرصه های پیشرفت چشمگیر و قابل توجهی داشته باشیم.
 
 
سردار خرمدل گفت: امروزه بشریت اقناع شده است که خداخواهی و خداجویی در جهان به راه راه افتاده  و بزرگترین نماد آن هم همین پیاده روی اربعین حسینی است.  در این پیاده روی عظیم که  کشور های مختلف جهان شرکت کرده بودند و مطمئنا این حرکت عظیم به تمام جهان مخابره خواهد شد.
 

 

وی افزود: اما امروزه نباید  با بیخیالی و غفلت این پیروزی های درخشان را فراموش کنیم. امروز اگر انگلیس خوار و ذلیل شد نشانه قدرت انقلابی ماست و امروز اگر در جبل الطارق کشتی ما را دستگیر کردند ما هم مقابله به مثل کردیم و این حرکت موجب اقتدار ما و تحقیر انگستان شد.
 
 
سردارحمید خرمدل ضمن قدردانی از حضور بسیجیان در صحنه های مختلف گفت: شما امروز به عنوان یک رزمنده و سرباز امام زمان آمده اید تا با رهبر خود عهد ببندید و ما از همینجا دست بسیجیان و رزمندگان خود را میبوسیم. مردم غیور ما در تمام کشور و از جمله همین استان  نشان دادند که فتنه انگیزی های آمریکا نتوانسته است عزت و غیرت آن را نشانه بگیرد و حضور پر شور مردم استان در مراسم ارتحال آیت الله آمیر احمد تقوی نشانه همین موضوع  بود.
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.