گروه: اخبار استان خبر: 136046 / تاریخ انتشار : 1398/6/3 ساعت : 13:08
در گردهمایی بسیجیان کهگیلویه مطرح شد

خار و ذلیل شدن انگلستان نشانه قدرت انقلابی ماست

سردار خرم دل گفت: امروز توانایی، قدرت، عزت و عظمت کشور اسلامی ایران مورد رشک دشمنان قرار گرفته و باوجود این همه تحریم و فشار توانستیم قدرت خود را به جهانیان نشان دهیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛ گردهمایی بزرگ گردان های بیت المقدس، امام حسین (ع) ، امام علی (ع) صبح امروز با حضور فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویر احمد و هیئت همراه و اقشار مختلف بسیج شهرستان کهگیلویه در مصلی امام خمینی (ره) دهدشت برگزار شد.

 
 
فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویر احمد گفت: ایران اسلامی توانست روند جاری بین المللی را تغییر داد. جهانی که با دستور استکبار جهانی با دستور آمریکا و انگلیس و مستکبران جهانی می چرخید اکنون اینگونه نیست و ایران و جپهه مقاومت توانست تمام این معادلات تغییر دهد.
 
 
سردار حمید خرمدل گفت: دشمنان ما امروز در مقابل عده ای از جوانان انقلابی نتوانسته پیروز شود. عربستان با غارت ثروت مردم محروم و مظلوم میلیون ها دلار هزینه کرده اما نتوانسته هیج کاری در منطقه از پیش ببرد و روز به روز متحمل شکست های مختلفی از سوی یمن و جبهه مقاومت شود.
 
 
وی افزود: امروز توانایی، قدرت، عزت و عظمت کشور اسلامی ایران مورد رشک دشمنان قرار گرفته ودر هر  حوزه ای که نگاه کنیم میبینیم  که دشمنان کشور ما را تحت فشار قرار داده اند و  علی رغم این همه تحریم و فشار توانستیم قدرت خود را به جهانیان نشان دهیم. 
 
 
فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویر احمد با اشاره به توانایی های مختلف جوانان انقلابی در عرصه های مختلف و مخصوصا در عرصه نظامی گفت: روزی ما برای خرید سامانهs300  از روسیه تحت فشار بودیم و حتی برای تحویل گرفتن آن به مجامع بین المللی شکایت می کردیم اما امروز جوانان ما به این اندازه از توانایی رسیدند که خود اقدام به تولید و ساخت اینگونه سامانه وحتی نمونه های بهتر از آن می کنند.
 
 
وی گفت: با وجود مشکلات،فشارها و تحریم های فراوانی که در پیش رو‌داریم توانستیم در عرصه های مختلف علمی، فرهنگی، تکنولوژی، پزشکی و سایر عرصه های پیشرفت چشمگیر و قابل توجهی داشته باشیم.
 
سردار خرمدل گفت:  امروزه بشریت اقناع شده است که خداخواهی و خداجویی در جهان به راه راه افتاده  و بزرگترین نماد آن هم همین پیاده روی اربعین حسینی است.  در این پیاده روی عظیم که  کشور های مختلف جهان شرکت کرده بودند و مطمئنا این حرکت عظیم به تمام جهان مخابره خواهد شد.
 
 
وی افزود: اما امروزه نباید  با بیخیالی و غفلت این پیروزی های درخشان را فراموش کنیم. امروز اگر انگلیس خوار و ذلیل شد نشانه قدرت انقلابی ماست و امروز اگر در جبل الطارق کشتی ما را دستگیر کردند ما هم مقابله به مثل کردیم و این حرکت موجب اقتدار ما و تحقیر انگستان شد.
 
 
سردارحمید خرمدل ضمن قدردانی از حضور بسیجیان در صحنه های مختلف گفت: شما امروز به عنوان یک رزمنده و سرباز امام زمان آمده اید تا با رهبر خود عهد ببندید و ما از همینجا دست بسیجیان و رزمندگان خود را میبوسیم. مردم غیور ما در تمام کشور و از جمله همین استان  نشان دادند که فتنه انگیزی های آمریکا نتوانسته است عزت و غیرت آن را نشانه بگیرد و حضور پر شور مردم استان در مراسم ارتحال آیت الله آمیر احمد تقوی نشانه همین موضوع  بود.
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.