گروه: اخبار استان خبر: 136040 / تاریخ انتشار : 1398/6/3 ساعت : 12:12

وضعیت نامناسب جاده "تلخسرو تا اکبرآباد" یاسوج/نهضت آسفالتی که به تلخسرو نرسید+تصاویر

نهضت آسفالت شهرداری یاسوج به تلخسرو نرسیده است و همچنان در این بخش از ورودی شهر یاسوج نارضایتی هایی در خصوص وضعیت نامناسب جاده وجود دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، مدتی است که شهرداری یاسوج از نهضت آسفالت در شهر صحبت می کند و به واسطه آن نیز تبلیغات زیادی در سطح شهر انجام داده است، بخش هایی از مسیرهای ورودی شهر یاسوج که همواره مورد نارضایتی شهروندان بود نیز آسفالت شد هر چند که وقتی از این جاده تازه آسفالت شده میگذرید می توان متوجه شد این آسفالت تا چه اندازه کیفیت دارد.!

 

بخش هایی ازجاده های ورودی شهر یاسوج به صورت کامل آسفالت شد و بخش های دیگر نیز تنها در مکان هایی که ترک خوردگی شدید آسفالت وجود داشت کار آسفالت انجام شده است اما گویا این نهضت آسفالت به روستای تلخسرو که در ورودی شهر یاسوج نرسید و همچنان شهروندان در جاده این روستا دچار مشکلاتی می شوند.

 

 

روستای تلخسرو در ورودی شهر یاسوج قرار دارد و هرگردشگری بخواهد از جنوب وارد این استان شود باید از از این منطقه عبور کند که وصعیت نامناسب آسفالت آن باعث می شود که نگاه های منفی نسبت به شهر و استان در بین گردشگران ایجاد شود.

 

از طرف دیگر اهالی روستای تلخسرو نیز از این شرایط گلایه مند هستند که چرا نهضت آسفالت شهرداری یاسوج به این روستا نرسیده است و جاده وروردی آن پر از چاله چوله و آسفالت های ترک خورده باشد.

انتظار می رود مسئولان استان به ویژه شهرداری در آسفالت خیابان های وروردی شهر یاسوج مثل تلخسور نیز توجه ویژه داشته باشد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.