گروه: اخبار استان خبر: 135980 / تاریخ انتشار : 1398/6/2 ساعت : 18:46
امام جمعه شهرستان لنده خبرداد:

برگزاری یادبودآسیدمیراحمد تقوی در شهرستان لنده/شخصیت کم نظیر آمیراحمد تقوی عامل پیوند مردم و روحانیت بود +جزئیات

حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل با اشاره به ابعاد شخصیتی و سجایای اخلاقی آمیراحمد تقوی از برگزاری مراسم یادبود این عالم ربانی در شهرستان لنده خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، پس از ارتحال ملکوتی عالم ربانی و فقیه عالیقدر آسید میراحمد تقوی از روحانیون برجسته جنوب کشور شهرستان های مختلف استان کهگیلویه وبویراحمد به پاس خدمات ارزشمند این مجاهد نستوه اقدام به برگزاری مراسمات عزاداری در جای جای این استان کردند تا بخشی از خدمات ارزشمند این روحانی سرشناس را جبران کنند.

 

حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در نشست برنامه ریزی مراسم یادبود ارتحال آسید میراحمد تقوی (ره) با اشاره به ابعاد شخصیتی این عالم مجاهد گفت: شخصیت کم نظیر آسیدمیراحمد تقوی نشان دهنده نقش و جایگاه عالمان دینی در بین مردم است.

 

وی افزود: مجاهدت ها و تلاش های چندین دهه آسید میراحمد تقوی برهیچکس پوشیده نیست و مردم نیز در مراسم ارتحال ایشان نیز سنگ تمام گذاشتند که نشان دهنده پیوند مردم با عالمان دینی است.

 

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: به منظور گرامیداشت یاد و خاطره این عالم ربانی مراسم ترحیمی روز یکشنبه 3شهریور ماه سال جاری از ساعت 17:30 در مصلی بزرگ امام خمینی(ره) شهرستان لنده برگزاری می شود.

 

وی گفت: از عموم مردم فهیم و همیشه در صحنه شهرستان لنده جهت شرکت در این مراسم دعوت بعمل می آید که در این مراسم بین معظم مرحوم مغفور آسید میراحمد تقوی نیز حضور خواهند داشت.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.