گروه: اخبار استان خبر: 135977 / تاریخ انتشار : 1398/6/2 ساعت : 18:05
همزمان با آغاز هفته دولت صورت گرفت:

غبارروبی گلزار شهدای لنده به مناسبت هفته دولت/فرماندار لنده:خدمت بی منت به مردم مهمترین توصیه شهدا به مسئولان است+تصاویر

در اولین روز از هفته دولت و به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، با حضور فرماندار و جمعی از مسوولان شهرستان لنده،گلزار شهدای این شهر غبارروبی و عطرافشانی شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده،در اولین روز از هفته دولت و به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، با حضور فرماندار و جمعی از مسوولان شهرستان گلزار شهدای بنده غبارروبی و عطرافشانی شد.

شرکت کنندگان در این مراسم معنوی با غبارروبی و عطر افشانی  مزار شهدا، ضمن قرائت فاتحه و تجدید پیمان با آرمان های والای انقلاب، به مقام شامخ شهدای گلگون کفن این شهرستان ادای احترام کردند.

در این مراسم سید خدادوست موسوی با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای هشت سال جنگ تحمیلی گفت:شهیدان رجایی و باهنر بهترین الگو برای همه مسئولان هستند و باید سبک و شیوه مدیریتی این شهدای والامقام به عنوان الگوی روشن به کار ببرند.

 

وی افزود:خدمت رسانی به مردم مهمترین هدف و مسیر شهدا است که باید همه ما ادامه دهنده این راه و مسیر باشیم چرا که شهدا از جان خویش گذشتند.

 

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: با تلاش و کوشش و خدمت بی منت می توانیم در معنای واقعی خدمت خودمان را که مهمترین توصیه و سفارش شهدا است مضاعف کنیم.

 

موسوی اظهارکرد: انتظار داریم مسئولان شهرستان با تکیه بر آرمان های امام و شهدا لحظه ای از خدمت رسانی به مردم کوتاهی نکنند جرا که هرچه داریم از شهدا داریم.

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.