گروه: اخبار استان خبر: 135944 / تاریخ انتشار : 1398/6/1 ساعت : 21:09
روایتی از خدمت بی منت:

روایت خدمت بی منت در گرمای سوزان 40درجه در یاری رساندن به محرومان/حضور فعال گروه جهادی شهیدشریعتی در سوق+تصاویر

جوانان شهرستان کهگیلویه به همراه گروه جهادی شهید شریعتی سوق شهرستان کهگیلویه در این ایام گرم سال دست به کار شده و اقدام به ساخت و تکمیل خانه یکی از نیازمند بخش سوق کرده اند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛ نام استان کهگیلویه و بویر احمد و شهرستان کهگیلویه انگار  با محرومیت عجین شده است، محرومیتی که شمار محرومانش بسیار زیاد است و دراین شهرستان ۲۰۰ هزار نفره همیشه جوانان با واژه محرومیت در جنگ و ستیز بوده اند.

 

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که وظیفه ذاتی‌اش دفاع و حراست از انقلاب اسلامی در همه‌ی حوزه‌هاست، از سال‌ها پیش گام در عرصه‌ای نهاده که تاکنون دولت‌ها، وزرا و سازمان‌های زیادی پای در آن عرصه گذاشته بودند اما اکثر این نهادها در تحقق هدف بزرگی که نشانه رفته بودند، یا ناکام بوده و یا کار زیادی نتوانستند از پیش ببردند.

 

جوانان شهرستان کهگیلویه به همراه گروه جهادی شهید شریعتی سوق شهرستان کهگیلویه در این ایام گرم سال دست به کار شده و اقدام به ساخت و تکمیل خانه یکی از نیازمند بخش سوق کرده اند.

 

قدرت سروش زاده فرمانده حوزه امام حسین سوق در گفت و گو با کهگیلویه گفت:این اردوی جهادی با میانگین حضور  ۳۰ جوانان مومن وانقلابی در سنین ۲۰تا ۲۵ سال از ۲۶ مردادماه به مدت ۷روز در روستای چغل بخش سوق برگزار شد.

 

قدرت سروش زاده گفت: اولین هدف اردوی جهادی خود سازی است و انگیزه بخشی و ایجاد امید در مردم مناطق محروم بزرگترین دستاوردی است که جهادی ها از خود برجای می گذارند.

 
وی افزود: جهادگران در این اردو به ساختن یک خانه برای زن بی سرپرست و کودکان یتیم تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) می پردازند.
 
 
در این اردوی جهادی علاوه بر فعالیت های عمرانی، فعالیت های فرهنگی ، مذهبی نیز در مسجد روستا رونق گرفته و جوانان و نوجوانان زیادی در این فعالیت ها و برنامه ها شرکت می کنند.
 
در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.