گروه: اخبار استان خبر: 135940 / تاریخ انتشار : 1398/6/1 ساعت : 15:49

احتمال معرفی احمدی کیش بعنوان رییس جدید شورای شهر یاسوج!

طبق شنیده ها احمدی کیش عضو شورای شهر یاسوج که از سیستم اقلیت و اکثریت و سایر توافقات برخوردار است قرار است به عنوان رئیس جدید دوره ای شورای شهر یاسوج معرفی شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس اردیبهشت ماه سال 96  انتخابات بسیار پر شوری در استان و کشور برگزار شد و اعضای جدید شوراهای شهر و روستاها مشخص شدند، در شهر یاسوج نیز به عنوان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد 7 نفر به عنوان اعضای اصلی شورای شهر انتخاب شدند انتظار می رفت بعد از شورای سابق که سراسر حاشیه بود شورای جدید اینگونه پیش نرود اما رفت.

 

گویا شورای شهر در یاسوج نمی خواهد چهره سیاسی خود را کنار بگذارد و به کار مردم رسیدگی کند از همان ابتدا که کار شورا آغاز شد شهردار جدید منصوب شد در جلسه انتخاب رئیس شورای شهر یاسوج و انتخاب شهردار برخی از اعضا حضور نداشتند و به گونه ای به نشانه ناراضی بودن جلسه را ترک می کردند.

 

 

انتخابات بحث برانگیر رئیس شورای شهر یاسوج هنوز نیز برای شهروندان ابهاماتی داشته است به گونه ای که افکار عموی  ممکن است ماجرای انتخاب ضربدری اکبری و آشنا به عنوان رئیس و نائب رئیس شورای شهر را یک سناریوی از پیش تعیین شده بدانند.

 

 

اکنون طبق شنیده ها احمدی کیش عضو شورای شهر یاسوج که از سیستم اقلیت و اکثریت و سایر توافقات برخوردار است قرار است به عنوان رئیس جدید شورای شهر یاسوج معرفی شود.

 

یک منبع آگاه در گفتگو با صبح زاگرس گفت: از تحرکات اخیر شورای شهریاسوج اینگونه برداشت می شود که فرشید احمدی کیش که پیش از این سخنگوی شورا بوده، در انتخابات هیئت رئیسه شورای شهر یاسوج به عنوان رئیس جدید دوره ای شورای شهر یاسوج معرفی می شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.