گروه: اخبار استان خبر: 135935 / تاریخ انتشار : 1398/6/1 ساعت : 12:39

سومین مرحله اردوی چهار روزه طرح "شهید بهنام محمدی" در شهر سی سخت برگزار شد+تصاویر

این طرح شامل دانش آموزان مدارس هدف شهرهای دیشموک، سی سخت قلعه رئیسی، لنده، سوق، دهدشت و چرام بوده که با حضور فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ آئین افتتاحیه سومین مرحله اردوی چهار روزه طرح شهید بهنام محمدی در شهر سی سخت برگزار شد.

 

این طرح شامل دانش آموزان مدارس هدف شهر های دیشموک، سی سخت قلعه رئیسی، لنده، سوق، دهدشت و  چرام بوده که با حضور سردار خرم دل فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد و حجت الاسلام افتخاری مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.

 

فرمانده سپاه فتح در این نشست گفت: دشمن بعد از عبور از مرزهای جغرافیایی و طعم سنگین شکست در فکر عملیات فکری_فرهنگی برای نوجوانان و جوانان کشور است.
 
 
 
 سردار خرم دل با بیان اینکه دانش آموزان با الگو گیری از امثال شهید "بهنام محمدی" می توانند جلوی نفوذ فکری دشمن را بگیرند، گفت: بسیج دانش آموزی استان در اردیبهشت ماه سال 97 طرح اعتلای بسیج دانش آموزی را تحت عنوان طرح شهید بهنام محمدی با هدف پیوند عمیق بین خانه،مدرسه و مسجد اجرایی کرده است.
 
 
 
وی بیان کرد: در استان 53 مدرسه به عنوان مدرسه هدف انتخاب شده است و برای این مدارس برنامه ها و فعالیت های گوناگون علمی و فرهنگی برای دانش آموزان در طول سال تحصیلی و تابستان در مساجد و مدارس تدارک دیده شده است.
 
 
 
فرمانده سپاه فتح استان افزود: سازمان بسیج دانش آموزی استان برای قریب به ۱۵۰۰ دانش آموز اردوی های مختلفی را برنامه ریزی کرده است و در روزها گذشته طی سه مرحله اردوی های چهار روزه طرح شهید بهنام محمدی ویژه ۷۷۰ دانش آموز دختر را برگزار کرده است.
 
 
 
تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:
 
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.