گروه: اخبار استان خبر: 135932 / تاریخ انتشار : 1398/6/1 ساعت : 16:20
#داغهای مجازی

قطع درخت 50 ساله در خیابان های لاکچری نشین یاسوج+تصویر

یکی از موضوعات بحث بر انگیز که در فضای مجازی اکهگیلویه وبویراحمد در حال انتشار است قطع درختی در یاسوج بوده که به گفته برخی کاربران بیش از 50 سال عمر دارد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس فضای سبز در شهرها یکی از جاذبه های آن محسوب می شود و باعث سر زندگی مردم بوده آن و اهمیت به فضای سبز و درخت کاری با توجه به ساختار های شهری و کمبود درخت بسیار مهم است از این رو همت بیشتر مسئولان را در راستای توسعه درخت کاری و حفظ و مراقبت از آنها می طلبد.

 

این روزها فضای مجازی با توجه به برخی مشکلاتی که برای جوامع ایجاد کرده ولی یکی از مزایای آن انتقال اطلاعات و اخبار در کمترین زمان ممکن است.

 

یکی از موضوعات بحث بر انگیز که در فضای مجازی استان کهگیلویه وبویراحمد در حال انتشار است، قطع درختی بوده که به گفته برخی کاربران بیش از 50 سال عمر دارد.

 

 

گفتنی است این درخت قطع شده که گویا بالای 50 سال سن دارد در یکی از خیابان های لاکچری نشین شهر یاسوج واقع در منطقه راهنمایی و خیابان های"باهنر" قطع شده است.

 

انتشار این تصویر در فضای مجازی سطح استان احساسات برخی از این کاربران را بر انگیخته است و این کاربران خواستار برخورد با متخلفین این موضوع هستند.

 

 

صبح زاگرس پیگیر این موضوع از مسئولین مربوطه خواهد بود تا کم و کیف ماجرا را به سمع و نظر مردم استان برساند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.