گروه: اخبار استان خبر: 135920 / تاریخ انتشار : 1398/5/31 ساعت : 18:13
پیگیری هایی که نتیجه داد؛

شتاب گرفتن روند تکمیل مصلای بزرگ بهمئی با ورود بسیج سازندگی سپاه فتح استان+تصاویر

بعد از پیگیری های مکرر و چند ساله آوای ماغر مبنی بر لزوم تکمیل مصلای بهمئی بعنوان بزرگترین پروژه فرهنگی-عمرانی شهرستان، با تامین اعتبار لازم از سوی مسئولان و ورود بسیج سازندگی استان برای پیمانکاری پروژه، امید ها برای تکمیل و بهره برداری از مصلا در آینده نزدیک شدت گرفت

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ؛بعد از پیگیری های مکرر و چند ساله خبرنگار آوای ماغر مبنی بر لزوم تکمیل مصلای بهمئی بعنوان بزرگترین پروژه فرهنگی-عمرانی شهرستان، با تامین اعتبار لازم از سوی مسئولان و ورود بسیج سازندگی استان برای پیمانکاری پروژه، امید ها برای تکمیل و بهره برداری از مصلا در آینده نزدیک شدت گرفت(لینک آخرین گزارش های پیگیری ما برای تکمیل مصلا را اینجا مشاهده کنید).

فرمانداری بهمئی در کمیته برنامه ریزی اعتبارات شهرستان مبلغ 15 میلیارد ریال اعتبار برای پروژه در نظر گرفت که برای صرفه جویی، در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی  وشتاب بخشی به این پروژه عمرانی - فرهنگی ادامه پروژه به بسیج سازندگی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد واگذار شد.

در حال حاضر سقف کاذب مصلا و مراحل نازک کاری داخلی در حال تکمیل هستند که با این شتاب بخشی احتمال اینکه پروژه تا پایان امسال به بهره برداری برسد، زیاد است.

 

 

به گزارش خبرنگار آوای ماغر پروژه ساخت مصلای نماز جمعه شهرستان بهمئی از ابتدای سال 90 در دستور کار مسئولان شهرستان قرار گرفت اما به خاطر مشکلاتی که در تهیه زمین مصلا پیش آمد،کلنگ زنی پروژه در سال 93 انجام گرفت.

بخشی از پروژه که شامل ساخت فیزیکی سوله مصلا بود، در سال 94 و بخشی دیگر از آن سال95 تکمیل شد اما روند کار به کندی پیش رفت به طوری که این پروژه بزرگ فرهنگی و چند منظوره، به دلیل کمبود اعتبار چند سالی نیمه تعطیل بود.

بهمئی تنها شهرستانی است که هیچ مکان تجمع عمومی رسمی سرپوشیده که جوابگوی برنامه های فرهنگی، اجتماعی،اقتصادی و مذهبی در سطح یک شهرستان باشد، در آن وجود ندارد و با بهره برداری از این مصلا تحول بزرگی در این حوزه ایجاد می شود.

در ادامه تصاویری از روند شتاب بخشی پروژه را مشاهده کنید:

 

 

انتهای پیام/
سید علمدار تقوی
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.