گروه: اخبار استان خبر: 135856 / تاریخ انتشار : 1398/5/31 ساعت : 18:16
نسرا کهگیلویه و بویراحمد برگزار می کند

ابتکاری جدید در حوزه سواد رسانه با مسابقه جدول حروف متقاطع/رمز جدول را به دست بیاورید و جایزه بگیرید+جزئیات

به همت نهضت سواد رسانه ای استان کهگیلویه و بویراحمد مسابقه جدول حروف متقاطع در استان به صورت ماهانه برگزار می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با توجه به ارزش و اهمیت سواد رسانه ای در استان و جنگ نرمی که دشمن راه اندازی کرده است نیاز است که سواد رسانه ای و آگاه سازی در زمینه فضای مجازی در استان انجام شود.

 

 نهضت سواد رسانه ای استان کهگیلویه و بویراحمد (نسرا) علاوه بر اینکه کلاس های مختلف سواد رسانه ای به صورت رایگان در نقاط مختلف و همه شهرستان های استان برگزار می کند، برای آموزش های نوین جدول حروف متقاطع را نیز طراحی کرده است.

 

 

این جدول که قرار است به صورت ماهانه یک نسخه آن منتشر شود در کنار سرگرم بودن به افزایش آگاهی مردم استان در جهت سواد رسانه ای و آسیب های فضای مجازی کمک می کند.

 

با توجه به توضیحاتی که در خود جدول نیز درج شده است جدول این ماه متشکل از 13 سوال است که 9 خانه آن نامگذاری و رنگ آمیزی شده است و افراد شرکت کننده در این مسابقه می توانند رمز جدول که با حل کردن آن به دست می آید به آدرس های درج شده در جدول ارسال کنند که به افراد برنده به قید قرعه جوایزی اهدا می شود.

 

برای شرکت در این مسابقه می توانید نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و همچنین رمز جدول را به آدرس اکانت savad_resane_kb@ در شبکه های اجتماعی مختلف ارسال کنید.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.