گروه: اخبار استان خبر: 135844 / تاریخ انتشار : 1398/5/30 ساعت : 18:54

ضیافت علوی در مناطق محروم گچساران برگزار شد/لبخند رضایت محرومین بهترین پاداش برای جهادگران بسیجی+تصاویر

مسئول بسیج دانشجویی گچساران گفت:یکی از مهمترین ویژگی های جهادگران بسیج دانشجویی این شهرستان ،خدمت رسانی جهادی است هرچند نشستن لبخند رضایت بر لبان مردم مناطق محروم به نوعی بهترین پاداش برای جهادگران بسیجی به شمار می رود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ به نقل از آفتاب جنوب،محمد سلیمانی ،مسئول بسیج دانشجویی گچساران در گفت و گو با این پایگاه خبری تحلیلی در خصوص خدمات رسانی گروهای جهادی بسیج دانشجویی در این شهرستان، گفت: یکی از سنت‌های حسنه در عیدالله الاکبر(عید غدیرخم) که روایات بسیاری درباره آن نقل شده است، سنت غذا دادن به افراد یا همان اطعام مومنین خصوصا نیازمندان و فقرا است.

 

وی افزود:بنابراین گروه های جهادی بسیج دانشجویی گچساران طبخ و توزیع غذای گرم را در مناطق محروم گچساران به مناسبت عید غدیر خم در برنامه دارند که تاکنون بیش از یک هزارو 300پرس غذای گرم بین نیازمندان و فقرا در مناطق محروم و کمتر برخوردار این شهرستان توزیع شده است.

سلیمانی تصریح کرد:برنامه طبخ و توزیع غذای گرم در مناطق محروم این شهرستان تا پایان هفته جاری ادامه خواهد داشت و این درحالی است که 70بسته سبد کالا شامل برنج،مرغ گرم،روغن،انواع حبوبات،مواد شوینده در مناطق محروم گچساران و باشت و نیز 20بسته دیگر در مناطق پاتاوه و قلعه رئیسی شهرستان کهگیلویه توزیع خواهد شد.

مسئول بسیج دانشجویی گچساران درادامه تصریح کرد:یکی از مهمترین ویژگی های جهادگران بسیج دانشجویی این شهرستان ،خدمت رسانی جهادی است، هرچند نشستن لبخند رضایت بر لبان مردم مناطق محروم به نوعی بهترین پاداش برای جهادگران بسیجی به شمار می رود.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:
 

انتهای پیام

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.