گروه: اخبار استان خبر: 135824 / تاریخ انتشار : 1398/5/30 ساعت : 08:25
بسته ورزشی صبح زاگرس؛

‏‪برگزاری مسابقات استعداد یابی دوچرخه سواری در استان/دو پیروزی و یک تساوی ارمغان تیم فوتبال بانوان نونهالان استان در کشور/کسب 11مدال رنگارنگ تیم کیک بوکسینگ واکو بانوان در رقابتهای قهرمانی کشور

بسته ویژه خبری ورزشی صبح زاگرس به منظور اطلاع رسانی از اخبار و پروژه های ورزشی در سراسر استان منتشر شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس بسته ویژه خبری ورزشی صبح زاگرس به منظور اطلاع رسانی از اخبار و پروژه های ورزشی در سراسر استان منتشر شد.

 

 

‏رئیس هیات دوچرخه سواری کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

‏‪برگزاری مسابقات استعداد یابی دوچرخه سواری در استان

 

‏‪برگزاری مسابقات استعداد یابی دوچرخه سواری در استان

زارعی رئیس هیات دوچرخه سواری استان از برگزاری رقابتهای استعداد یابی دوچرخه سواری در یاسوج خبرداد.

 

فرج الله زارعی،رئیس هیات دوچرخه سواری کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: مسابقات استعدادیابی د.چرخه سواری استان با حضور۴۰ورزشکار از رکاب زنان در دو بخش بانوان و آقایان بمدت دو روز در شهر یاسوج برگزار شد .

زارعی ،رئیس هیات دوچرخه سواری استان از حضور و بازدید محمد علی زارعی ،نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا از برگزاری و برپایی این برنامه خبر و افزود:

در این برنامه که با حضور نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی برگزار شد به کلیه دوچرخه سوارن شرکت کننده توسط هیات استان جوایزی اهدا شد .

رئیس هیات دوچرخه سواری استان تصریح کرد: هشت نفر برتر رده های سنی مختلف به رقابتهای کشوری که به میزبانی تبریز برگزار می شود اعزام خواهند شد.

**************************

رئیس هیات بولینگ و بیلیارد کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

پایان مسابقات مقدماتی رنکینگ کشوری ناین بال در یاسوج

 

 

پایان مسابقات مقدماتی رنکینگ کشوری ناین بال در یاسوج

عنبری رئیس هیات بولینگ ،بیلیارد و بولس کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری رقابتهای رنکینگ ناین بال قهرمانی کشور در یاسوج خبر داد.

 

شاپور عنبری ،رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان با بیان این خبر افزود: در این مسابقات که به میزبانی اکادمی بیلیارد یاسوج برگزار شد ۳۲ بازیکن از استانهای مختلف کشور حضور داشتند.

عنبری افزود :در این مسابقات چهار بازیکن سهمیه حضور در بین ۶۴ رنکینگ برتر کشور را کسب کردند.

رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان ادامه داد: در پایان مسابقات محمدرضا فرشاد از شیراز،رضا باقر پوراز یاسوج،محسن متولی از یاسوج و سجاد پیشوا از یاسوج توانستند بعد از انجام مسابقات به جمع ۶۴ نفر برتر رنکینگ ایران راه یافتند.

 

 

 

**************************

سلیمانی دبیر فدراسیون ژیمناستیک کشور :

برگزاری لیگ باشگاههای خصوصی در کشور/ سالن های ژیمناستیک در کشور تجهیزات می شوند

 

برگزاری لیگ باشگاههای خصوصی در کشور/ سالن های ژیمناستیک در کشور تجهیزات می شوند

دبیر فدراسیون ژیمناسیتک کشور در یاسوج از برگزاری لیگ باشگاههای خصوصی ژیمناستیک در کشور خبر داد و گفت :سالن های ژیمناستیک کشور که فاقد امکانات باشند توسط فدراسیون تجهیز می شوند.

 

محسن سلیمانی ،دبیر فدراسیون ژیمناستیک کشور که در مجمع انتخابات این هیات در یاسوج سخن میگفت از تلاش و حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان تقدیر و بیان داشت :بی شک حمایت مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد باعث ارتقاء و اعتلای این رشته در استان و کشور شده است .

سلیمانی ،دبیر فدراسیون ژیمناستیک کشور از مدیریت و برنامه ریزی خوب محمدی رئیس هیات استان و رئیس منطقه 4 ژیمناستیک کشور تقدیر و از برگزاری لیگ باشگاهای خصوصی این رشته در کشور خبر داد.

دبیر فدراسیون ژیمناستیک کشور ،از اعزام ملی پوشان این فدراسیون به رقابتهای قهرمانی آسیا در ازبکستان و کسب 6مدال توسط ورزشکاران و ملی پوشان این فدراسیون در سال گذشته خبر داد.

وی ، تجهیز سالن های فاقد امکانات و تجهیزات رشته ژیمناستیک را یکی از برنامه های مهم فدراسیون ذکر و بیان داشت :بودجه فدراسیون در سال گذشته یک میلیارد و 700 میلیون تومان بوده است .

دبیر فدراسیون ژیمناستیک کشور حضور 206 هزار ورزشکار سازمان یافته در فدراسیون را یکی از رویکرد های مثبت این فدراسیون برشمرد و بیان داشت :وجود سالنی با امکانات و تجهیزات روز در استان می تواند زمینه میزبانی اردوی های تیم های ملی ژیمناستیک کشور باشد.

محسن سلیمانی ،برگزاری 17 مسابقه قهرمانی کشور ،برپایی 31 اردو ،حضور 8 داور بین المللی و 13 اعزام برون مرزی و آسیایی را از دیگر اقدامات مثبت این فدراسیون ذکر و تصریح کرد :هدف ما کسب سهمیه المیک است .

 

 

**************************

در مجمع انتخابات هیات ژیمناستیک کهگیلویه وبویراحمد بدست آمد:

محمدی برای چهار سال دیگر سکاندار هیات ژیمناستیک استان شد

 

محمدی برای چهار سال دیگر سکاندار هیات ژیمناستیک استان شد

با حضور دبیر فدراسیون ،مدیر کل ورزش و جوانان استان و اعضای مجمع ،انتخابات هیات ژیمناستیک کهگیلویه وبویراحمد برگزار و آرش محمدی با کسب 17 رای برای مدت چهار سال دیگر بعنوان رئیس هیات ژیمناستیک استان منصوب شد.

 

با حضور سلیمانی دبیر فدراسیون ،علوی مدیر کل و اعضای مجمع هیات ژیمناستیک استان،انتخابات این هیات برگزار شد و آرش محمدی با کسب 17 رای برای سومین بار برای مدت چهار سال دیگر بعنوان رئیس هیات ژیمناستیک کهگیلویه وبویراحمد انتخاب شد .

آرش محمدی، همدلی را رمز موفقیت این هیات عنوان و خواستار تجهیز سالن های ژیمناستیک شهرستانها شد .

محمدی ،رئیس هیات ژیمناستیک کهگیلویه وبویراحمد حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان را تحول بزرگ در ورزش کهگیلویه وبویراحمد دانست و توجه به اصل آموزش ،توسعه زیر ساخت فرهنگی ورزشی ،اعزام مربیان مجرب استان به شهرستانها ،برگزاری دوره های توجیهی مربیگری و داوری، برپایی اردو های تمرینی مشترک با استانهای همجوار ،اعزام تیم ها به رقابتهای قهرمانی کشوری ،میزبانی مسابقات هنری منطقه 4 کشور ،ساماندهی باشگاهها ،استعداد یابی و قهرمانپروری و برگزاری رقابتهای شهرستانی و استانی از مهمترین برنامه های کاری خود ذکر کرد.

**************************

دیدار هیات انجمن های ورزشی استان و قهرمانان کیک بوکسینگ واکو بانوان با علوی مدیر کل ورزش و جوانان

 

دیدار رئیس هیات انجمن های ورزشی کهگیلویه وبویراحمد و قهرمانان کیک بوکسینگ واکو  بانوان با علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد

برزگر رئیس هیات انجمن های ورزشی استان به همراه اعضای تیم کیک بوکسینگ واکو بانوان با علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد دیدار و گفتگو کردند.

اعضای تیم کیک بوکسینگ واکو بانوان کهگیلویه وبویراحمد پس از کسب 11 مدال رنگارنگ از رقابتهای قهرمانی و انتخابی کشور بهمراه برزگر رئیس هیات انجمن های ورزشی استان با حضور در اداره کل ورزش و جوانان استان به علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان دیدار و گفتگو کردند.

این دیدار صمیمی با حضور علوی مدیر کل ،گودرزی معاون توسعه ورزش ،محرابی کارشناس مسئول ورزش بانوان و اعضای تیم کیک بوکسینگ واکو بانوان استان و جمعی از خانواده این قهرمانان برگزار شد .

شادمان گودرزی ،معاون توسعه ورزش اداره کل در این دیدار از حمایت هاو پیگیرهای مدیر کل ورزش و جوانان استان در اعزام تیم ها به رقابتهای استعداد یابی و قهرمانی کشور تقدیر و از حمایت مادی و معنوی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از قهرمانان و مدال آوران ورزش استان خبر داد.

حسن برزگر ،رئیس هیات انجمن های ورزشی کهگیلویه وبویراحمد گفت:اولین دوره رقابتهای قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کیک بوکسینگ واکو بانوان کشور به میزبانی کرمان برگزار و تیم 15 نفره استان موفق به کسب 11 مدال از این رقابتها شد.

برزگر ،از کسب 1 نشان طلا ،7نقره و 3برنز توسط بانوان رزمی کیک بوکسینگ واکو استان در این رقابتها بهمراه کاپ تکنیک ترین تیم این مسابقات توسط بانوان استان خبر و از حمایت های علوی مدیر کل و معاونین و کارکنان ورزش استان تقدیر کرد.

علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،افتخار آفرینی بانوان کیک بوکسینگ واکو بانوان در رقابتهای قهرمانی و انتخابی کشور را مایه مبهات ورزش استان و بانوان ذکر و از تلاش رئیس و اعضای تیم اعزامی به این رقابتها تقدیر کرد.

سید محمد تقی علوی ،مدیر کل ورزش و جوانان استان بر تداوم کسب مقام ها و افتخار آفرینی ورزشکاران بانوان استان در سال جاری تاکید و ضمن تشکر از کلیه کسانی که برای اعتلاء و شکوفایی ورزش کهگیلویه وبویراحمد تلاش می کنند گفت :متاسفانه فرهنگ و منشا پهلوانی در استان و ورزش کم رنگ شده است .

علوی افزود:شما بانوان قهرمانان متعلق به استان هستید و این قهرمانی بار مسئولیت شما را در مقابل مردم و جامعه ورزش سنگین تر می کند.ورزش بانوان سرعت خوبی گرفته و می توان گفت ورزش بانوان از آقایان در استان پیشی گرفته است .

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد،خواستار تداوم قهرمانی ورزشکاران استان در میادین کشوری و بین اللملی شد و اظهار داشت :با تدبیر مدبرانه روساء و نایب رئیسان هیات های استانی و شهرستانی ،شاهد کسب سکوهای قهرمانی متعدد از ابتدای سال جاری بوده ایم و این نوید بخش روزهای درخشان در ورزش کهگیلویه وبویراحمد در کشور است .

در این نشست توسط رئیس هیات انجمن های ورزشی استان و اعضای تیم اعزامی بانوان به رقابتها موارد و مشکلات موجود در این مسابقات مورد نقد وبررسی قرار گرفت .

تیم رزمی کیک بوکسینگ واکو بانوان کهگیلویه وبویراحمد در رقابتهای قهرمانی و انتخابی تیم ملی موفق به کسب 1مدال طلا ،7نقره و 3 برنز این رقابتها شد .

**************************

نایب رئیس هیات فوتبال کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

دو پیروزی و یک تساوی ارمغان تیم فوتبال بانوان نونهالان استان در کشور

 

 دو پیروزی و یک تساوی ارمغان تیم فوتبال بانوان نونهالان استان در کشور

آشتیانی نایب رئیس هیات فوتبال کهگیلویه وبویراحمد گفت :تیم فوتبال نونهالان بانوان استان در رقابتهای قهرمانی استعداد یابی برتر کشور موفق به کسب دو پیروزی و دو تساوی شد.

 

مهناز آشتیانی ،نایب رئیس هیات فوتبال کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :تیم فوتبال نونهالان بانوان استان در رقابتهای قهرمانی استعداد یابی برتر کشور موفق به کسب دو پیروزی و دو تساوی شد .

آشتیانی ،نایب رئیس هیات فوتبال استان افزود:رقابتهای فوتبال استعداد یابی بانوان نونهال کشور با حضور 8 تیم به میزبانی کرج در حال برگزاریست.

نایب رئیس هیات فوتبال از کسب دو پیروزی تیم فوتبال بانوان نونهال استان مقابل تیم سمنان ( 6برصفر) و کردستان (1برصفر ) و تساوی (1بر1 ) مقابل تیم بوشهر و صفر بر صفر مقابل آذربایجان غربی خبر داد و اظهار داشت :تیم فوتبال بانوان استان در چهارمین بازی خود به مصاف تیم آذربایجان غربی رفت که این دیدار نیز با تساووی بدون گل به پایان رسید.

این مقام مسئول در هیات فوتبال کهگیلویه بویراحمد تصریح کرد:رقابتهای فوتبال استعداد یابی بانوان کشور در رده سنی نونهالان (11/10/83 لغایت 10/10/86 ) از 26مرداد ماه به میزبانی کرج در حال برگزاریست .

آشتیانی ادامه داد:این رقابتها با حضور 32 تیم از سراسر کشور در 4گروه 8تیمی در حال برگزاریست .

تیم فوتبال بانوان کهگیلویه وبویراحمد در گروه چهارم این رقابتها با تیم های استان های کرمانشاه ،هرمزگان ،اصفهان ،بوشهر ،آذربایجان غربی و سمنان همگروه است .

برای تیم فوتبال نونهال بانوان استان در این رقابتها آرزوی موفقیت داریم .

**************************

دبیر هیات جانبازان ومعلولین کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

برگزاری دوره مربیگری تئوری درجه 3 در یاسوج

 

برگزاری دوره مربیگری تئوری درجه 3 در یاسوج

مهریان دبیر هیات جانبازان و معلولین استان از برگزاری دوره درجه 3 تئوری مربیگری در یاسوج با حضور مربیان این هیات خبر داد.

 

سید مسعود مهریان ،دبیر هیات جانبازان و معلولین کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر افزود:این دوره مربیگری از 15 لغایت 20مرداد ماه با حضور 15نفر از ورزشکاران رشته های مختلف هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان در سالن آمفی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

مهریان،دبیر هیات جانبازان استان ضمن تشکر از حمایت های علوی مدیر کل اظهار داشت :در این دوره 12 دروس مختلف مربیگری درجه 3 توسط چراغ چشم و وحید افشون مدرسین اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد به شرکت کنندگان آموزش داده شد.

این مقام مسئول از بازدید علوی مدیر کل بهمراه رحیمی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد و محمودی رئیس دفتر حوزه مدیریت از این دوره مربیگری خبر و تصریح کرد :توسط مدرسین این دوره امتحانات مربوطه بعمل آمد .

**************************

رئیس هیات انجمن های ورزشی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد:

کسب 11مدال رنگارنگ تیم کیک بوکسینگ واکو بانوان در رقابتهای قهرمانی کشور

 

11مدال رنگارنگ ره آورد تیم کیک بوکسینگ واکو بانوان از رقابتهای قهرمانی کشور

برزگر رئیس هیات انجمن های ورزشی استان کهگیلویه وبویراحمد از کسب 11 مدال رنگارنگ توسط تیم رزمی بانوان استان در اولین دوره رقابتهای قهرمانی کیک بوکسینگ واکو بانوان کشور خبر داد 

حسن برزگر ،رئیس هیات انجمن های ورزشی استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت:تیم رزمی کیک بوکسینگ واکو بانوان کهگیلویه وبویراحمد در رقابتهای قهرمانی کشور به 11 مدال رنگارنگ دست یافت.

برزگر،رئیس هیات انجمن های ورزشی ادامه داد:در این رقابتها که از 23لغایت 25مرداد ماه به میزبانی استان کرمان و با حضور 400 ورزشکار از 18 استان کشور درسالن فجر کرمان برگزار شد ،تیم کیک بوکسینگ واکو بانوان کهگیلویه وبویراحمد موفق به کسب 1طلا ،7نقره و 3برنز شد .

رئیس هیات انجمن های ورزشی افزود:در این رقابتها تیم کیک بوکسینگ واکو بانوان موفق به کسب مقام های ذیل شد .

کسب مقام اول و مدال طلا توسط شقایق بهزادی در وزن 50-کیلو گرم رده سنی بزرگسالان

کسب مقام دوم و مدال نقره توسط نگار نجات پور در وزن 55-کیلو گرم وزن رده سنی بزرگسالان

کسب 2 مقام دوم و 2مدال نقره توسط مهسا شفیعی در وزن 65-کیلو گرم رده سنی جوانان

کسب 2مقام دوم و 2مدال نقره توسط نیلوفر تاجدینی در وزن 55-کیلو گرم رده سنی جوانان

کسب مقام دوم و مدال نقره توسط مهسا مرتضوی در وزن 50-کیلو گرم رده سنی جوانان

کسب مقام دوم و مدال نقره توسط کوثر حیدری در وزن 60-کیلو گرم رده سنی بزرگسالان

کسب مقام سوم و مدال برنز توسط زهره محمدی در وزن 55-کیلو گرم رده سنی بزرگسالان

کسب مقام سوم و مدال برنز توسط شقایق بهزادی در وزن 50-کیلو گرم رده سنی بزرگسالان

کسب مقام سوم و مدال برنز توسط زهرا حمیدی در وزن 50-کیلو گرم رده سنی جوانان

رئیس هیات انجمن های ورزشی کهگیلویه وبویراحمد ضمن تشکر از حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان تصریح کرد:شهین جعفری بعنوان مربی و کوثر حیدری بعنوان سرپرست تیم را همراهی کردند.

حسن برزگر ادامه داد:کاپ تکنیک ترین تیم این دوره از مسابقات به تیم کیک بوکسینگ واکو بانوان استان اهدا شد.

**************************

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.