گروه: اخبار استان خبر: 135802 / تاریخ انتشار : 1398/5/29 ساعت : 12:43
واکنش رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده به حوادث همایش پیاده روی خانوادگی:

قدردانی از حماسه کم نظیر حضور مردم و عذرخواهی از مردم به خاطر حوادث پیش آمده/همه مشکلات را جبران می کنیم

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده در واکنش به برخی بی برنامگی ها در برگزاری همایش پیاده روی خانودگی گفت: از حضور کم سابقه مردم شریف شهرستان لنده در همایش پیاده روی عید غدیر قدردانی می کنیم و از همه شرکت کنندگان به واسطه مشکلات حادث شده نیز رسما عذرخواهی می کنیم.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، محمود فاضلی در گفت وگو با خبرنگار این پایگاه خبری با تبریک عید سعید غدیر خم گفت: عید سعید غدیر خم یکی از بهترین اعتیاد نزد همه مسلمانان جهان است که امیدواریم این عید بر ملت ایران به خصوص شهروندان لنده ای مبارک باشد.

 

وی افزود: حضور کم سابقه مردم شریف شهرستان لنده در همایش پیاده روی خانوادگی عید غدیر در این شهرستان نشان از روحیه بالای مردم این شهرستان در فعالیت های ورزش های همگانی است که نیازمند این است متولیان برای آینده این ورزش برنامه ریزی منسجم و دقیق تری ارائه دهیم.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده تصریح کرد: بدون شک حضور بیش از پنج هزار نفری مردم در این همایش نشان از اعتماد ویژه مردم به ورزش و خادمان خود در ورزش است که امیدواریم بتوانیم در آینده برنامه ریزی بهتری برای توسعه ورزش های همگانی داشته باشیم.

 

فاضلی در ادامه با عذرخواهی از مردم گفت: بنده به عنوان متولی ورزش شهرستان لنده با قدردانی از حماسه حضور مردم نجیب و شریف شهرستان لنده از محضر همه آنان عذرخواهی می کنم و قول می دهم در هفته های آینده این همایش با نظم وآرامش خاطر شهروندان و افزایش چندین برابری تعداد جوایز این خلاً پیش آمده را به نحو احسن و شایسته جبران خواهیم کرد.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده گفت: بدون شک چنین موضوعاتی نمی تواند کوچکترین خدشه ای به اعتماد مردم به خادمان خود در ورزش وارد نمایند زیرا در هفته گذشته با برگزاری المپیاد ورزشی در 26رشته مختلف ورزشی با حضور هزاران نفر ورزشکار توانستیم فاصله خیلی زیاد ورزشکاران را با میادن ورزشی به کمترین سطح ممکن برسانیم و یک همدلی و وفاق بین نوجونان و جوانان در رشته های مختلف ورزشی ایجاد کنیم که نتیجه این همگرایی کسب مقام های مختلف طلا، برنز و نقره در مسابقات مختلف آسیایی، ملی، استانی و شهرستانی را در پی داشت.

 

وی افزود: اینجانب به عنوان خادم ورزش شهرستان لنده از زمان پذیرش مسئولیت ورزش این شهرستان به دنبال ارائه راهکارهای مهم برای توسعه زیرساخت های ورزشی از طریق اداره کل، ادارات شهرستانی و استانی و بنیاد علوی  بوده و الحمدالله امروز نیز حاصل این همه تلاش، حضور هزاران نفری ورزشکاران در رشته های مختلف ورزشی در این شهرستان و ظهور استعدادهای بالقوه و دعوت انان به تیم های ملی است.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.