گروه: اخبار استان خبر: 135796 / تاریخ انتشار : 1398/5/29 ساعت : 09:46
همزمان با عید غدیر خم صورت گرفت:

حضور بی سابقه مردم لنده در همایش پیاده روی خانوادگی/بی تدبیری مسئولان هیئت ورزش های همگانی و لغو مراسم اهدای جوایز+تصاویر

امروز و همزمان با عید سعید غدیر خم همایش پیاده روی خانوادگی با حضور بی سابقه و کم نظیر اقشار مختلف مردم در لنده برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از خبرلنده، امروز و همزمان با عید سعید غدیر خم همایش پیاده روی خانوادگی با حضور کم نظیر و بی سابقه مردم شهرستان لنده از جلوی اداره ورزش و جوانان با عبور از خیابان های سادات، شهید مطهری، امام خمینی(ره)  و بلور شهید بهشتی برگزارشد.

 

در این همایش پیاده روی اقشار مختلف مردم از کودک و نوجوان، جوان و میانسال و سالخورده حضور داشتند که با طی این مسیر در ورزش همگانی و خانوادگی حضور یافتند.

 

در پایان این پیاده روی متاسفانه به دلیل ناتوانی مسئولان برگزار کننده در برنامه ریزی و کنترل جمعیت مراسم اهدای جوایز لغو شد که همین مسئله باعث رنجش مردم و گلایه شدید آنان از بی تدبیری مسئولان شد که انتظار داریم در این خصوص اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده ضمن عذرخواهی از این حضور کم نظیر مردم در برنامه های آینده به گونه ای برنامه ریزی کنند که به این همه اعتماد خدشه ای وارد نشود.

 

گفتنی است این مراسم توسط هیئت ورزش های همگانی اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده با همکاری بنیاد علوی با هدای دو دستگاه دوچرخه، 20کارت هدیه100هزارتومانی و20کارت هدیه 50هارتومانی برگارشد که در پایان به علت ناتوانی در اداره این جلسه مراسم اهدای جوایز لغو شد.

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده نمایید:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.