گروه: اخبار استان خبر: 135786 / تاریخ انتشار : 1398/5/29 ساعت : 10:46
فرماندار بهمئی در نشست خبری با اصحاب رسانه:

همه چیز برای آغاز فاز اجرایی کارخانه لوله سازی بهمئی مهیاست/زیباسازی و درختکاری محور لیکک به شهرک شهید مطهری در آینده نزدیک/همچنان اعلام می کنم به آینده شهرستان خوشبین هستم

فرماندار بهمئی از آخرین پیگیری های خود برای رفع موانع احداث کارخانه لوله سازی بدون درز شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛فرماندار بهمئی در نشست خبری با اصحاب رسانه از آخرین پیگیری های خود برای رفع موانع احداث کارخانه لوله سازی بدون درز شهرستان خبر داد.

حکمت اله سنایی تصریح کرد:با تلاش و پیگیری های لازم توانسیم پروژه احداث کارخانه لوله سازی بدون درز بهمئی را در شورای برنامه ریزی استان به تایید و تصوب برسانیم.

وی افزود:با وجود این تاییدیه تمامی شرایط برای آغاز فاز اجرایی این کارخانه مهیاست که لازم است سرمایه گذار پای کار بیاید.

فرماندار بهمئی در ادامه از ایده خود برای زیباسازی نمای محور لیکک به شهرک شهید مطهری به عنوان نمای ورودی شهرستان خبر داد و گفت:در نظر داریم تپه های اطراف این محور را درختکاری کنیم.

سنایی گفت:اداره منابع طبیعی را مامور اجرای این کار کردیم و اداره کل منابع طبیعی آمادگی خود را جهت اعطای 4 هزار نهال برای این منطقه اعلام کرد.

وی افزود:با توجه به گچی و آهکی بودن زمین های این منطقه، پیشنهاد بنده کاشت درخت اکالیپتوس و کنار است که بیشترین سازگاری را با آب و هوای ما دارند.

فرماندار بهمئی با بیان اینکه بنده بارها اعلام کردم و الان هم اعلام می کنم که به آینده شهرستان خوشبین هستیم، خاطرنشان کرد:برای توسعه همه جانبه لازم است مردم هم به کمک مسئولان بشتابند.

سنایی ادامه داد:یکی از موانع بزرگ احداث و توسعه در شهرستان، معارضات است که اگر مردم منافع شهرستان را بر منافع خود ترجیح دهند و معارضات برطرف شود، شاهد شتاب چرخه توسعه در بهمئی خواهیم بود.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با تاکید بر لزوم حمایت از خبرنگاران، گفت:در شهرستان بهمئی خبرنگاران مظلوم هستند ؛می دانیم که خبرنگاران هزینه های زیادی برای کار خبری متحمل می شوند، به ادارات توصیه می کنم که در این خصوص از خبرنگاران حمایت کنند.

سنایی تصریح کرد:بنده معتقدم خبرنگار باید هم نقد کند و هم خدمات نظام را منعکس دهد ؛این نکته هم باید مد نظر خبرنگاران ما باشد که در کنار قضاوت افراد، آیا درج یک خبر می تواند به وجهه کلی شهرستان کمک کند یا آسیب زا باشد؟

در پایان این نشست از اصحاب رسانه شهرستان بهمئی تجلیل شد.

 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.