گروه: اخبار استان خبر: 135689 / تاریخ انتشار : 1398/5/28 ساعت : 13:48

حضور تیم فوتبال اتحاد قلعه رئیسی در رقابت های جام حذفی کشور/تیمی با هزینه شخصی و بدون زمین تمرین!

تیم اتحاد قلعه ریسی در صورت موفق شدن در این دوره رقابت ها که به صورت تک حذفی برگزار می شود باید در دور بعد با تیم های لیگ برتری و لیگ آزادگان رقابت کند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از کهگیلویه؛ ورزشکاران کهگیلویه ای همیشه در عرصه های مختلف ورزشی خوش درخشیده و توانسته اند با تلاش و کوشش فراوان برای استان کهگیلویه و بویر احمد افتخار آفرینی کنند.

 

اخیرا نیز کاراته کاهای شهرستان کهگیلویه در رقابت های آسیایی که در ایران برگزار شد با درخشش خیره کننده خود توانستند برای استان کهگیلویه و بویراحمد افتخارآفرینی کرده و مدال های خوش رنگی را کسب کنند.

 

این افتخار آفرینی ها توسط ورزشکاران کهگیلویه ای در حالی به وقوع می پیوندد که زیرساخت های ورزشی کهگیلویه در حد بسیار پایینی بوده و حتی برخی از ورزشکاران در رشته های مختلف زمین یا سالن مناسبی برای تمرین ندارند.

 

یکی از تیم های ورزشی کهگیلویه که در زمره تیم های موفق به شمار می رود تیم فوتبال اتحاد قلعه رئیسی است؛ این تیم که از بازیکنان بومی شهر قلعه رئیسی و شهرهای اطراف بهره می برد توانسته با وجود محرومیت های فراوانی که در شهرستان و در عرصه ورزش وجود دارد به رقابت های جام حذفی کشور راه پیدا کند.

 

 

این تیم دردور مقدماتی این رقابت ها جمعه آینده به مصاف تیم سوهان محمد قم می رود. تیم اتحاد قلعه ریسی در صورت موفق شدن در این دوره رقابت ها که به صورت تک حذفی برگزار می شود باید در دور بعد با تیم های لیگ برتری و لیگ آزادگان رقابت کند.

 

گفتنی است که تیم فوتبال اتحاد قلعه رئیسی با وجود اینکه در رقابت های استانی شرکت داشت، تمام هزینه های جاری از جمله مسافرت ها و سایر هزینه هایی که یک باشگاه ورزشی متحمل می شود را بازیکنان و کادر تیم پرداخت می کردند. از دیگر مشکلات این تیم که همیشه با آن دست و پنجه نرم می کرد عدم وجود زمین خوب جهت برگززاری مسابقات و تمرین بوده و هست.

ورزشگاه قلعه رئیسی علی رغم وعده های مسئولین هنوز به بهره برداری نرسیده و ورزشگاه آزادی دهدشت نیز به خاطر اینکه تنها ورزشگاه نسبتا استاندارد شهرستان شرایط مناسبی نداشته و با وجود تیم های مختلف جهت تمرین و مسابقه جوابگوی همه نمی تواند باشد.

 

امیدواریم که مسئولین امر از جمله مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویر احمد، تمهیدات ویژه ای را برای  بهبود زیرساخت های ورزشی بیاندیشند تا ورزشکاران کهگیلویه بتوانند بیش تر افتخار آفرینی کرده و رویش های بیشتری را در عرصه های مختلف ورزشی شاهد باشیم.


انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.