گروه: اخبار استان خبر: 135666 / تاریخ انتشار : 1398/6/4 ساعت : 19:06

یادداشت/حقایق مدعیان نمایندگی را به قضاوت افکار عمومی بگذارید/مردم حق دارند بدانند

خیلی از حقایق را به قضاوت افکار عمومی قرار دهید تا مردم در انتخاب خود فریب نخورند در غیر این صورت در روز قیامت باید پاسخگو باشید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛منوچهر چک نژادیان، کاندیدای احتمالی مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ با ارسال یاداشتی به شرح ذیل خطاب به رسانه ها نوشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و عرض ادب خدمت ملت شریف ایران و مدیران رسانه های جمعی کشور امید است که رسالت خود را آنچه خدا و قرآن درباره حق الناس بیان نموده، بجا آورید.

امروز روز عمل شما عزیزان رسانه است که مبلغ ماراتن های انتخابات آتی هستید.

 تنها انتشار لیست اصولگرا ، اصلاح طلب ،انقلابی ، ضد انقلاب ،صالحین و غیر صالحین و…  کافی نیست .مسئولیت خطیر شما سنگین است، شما وظیفه دارید ؛خیلی از حقایق را به قضاوت افکار عمومی قرار دهید  تا مردم در انتخاب خود فریب نخورند در غیر این صورت در روز قیامت باید پاسخگو باشید.در روز قیامت  حسابرسی  ها و دقت ها بالاست مال را ازکجا بدست آورده اید؟  و در چه راهی صرف کرده اید؟ عمر را در چه راهی گذراندی؟ و…

حال که شما رسانه های گروهی تنور داغ کن انتخابات  کسانی می شوید که مدعی وکیل ملت و امانتداری هستند، حق مردم است که بدانند این افراد چه کاره بوده و حق مردم  این نیست که تجربه تلخ را دوباره تجربه کنند .

لذا انتظار می رود که شما مدعیان رسانه و زبان گویای مردم حقیقت را رو کنید و قدمی محکم جهت شفاف سازی کارنامه گذشته و حال افراد مدعی بردارید تا معلوم شود زبان گویای جامعه هستید و یا زبان رانتخوران و متظاهران فریبکار!

بنابراین مردم حق دارند که بدانند :

۱- فردی که مدعی وکیل مردم در خانه ملت است، خودش و خانواده اش و برادرانش  چه شرکت و پیمانی دارند  و چطور صاحب شغل شده و لقمه سفره اش را از راه درست بدست آورده یا با استفاده از رانت و تجاوز به حقوق مردم و … شفاف سازی کنید کسی که با رانت صاحب شغل شد، نمی تواند امانتدار جامعه و مردم باشد.

 

۲-مدعی وکالت مردم در خانه ملت اگر مسئولیتی داشته باشد معلوم می شود که در گذشته چه اموالی داشته  و اکنون صاحب چه مال و اموالی هست ؛از دارایی هایش کلیپ تهیه شود و به افکار عمومی ارائه گردد تا دیگر مردم فریب نخورند .

 

۳-فرد مدعی و کالت مردم تاکنون در مقابل تجاوز به حقوق عمومی شهروندان از استخدام های غیر قانونی گرفته تا فساد و تبعیض های اداری که در پیرامونش رخ داده است،  چه حرکت مثبت و واکنشی نشان داده است و چقد مخالف تجاوز به حقوق عمومی است؛ آیا ساکت و منفعل بوده و خودش به همین سبک دنبال منفع شخصی و گروه ذی نفوذان بوده یا فریاد برآورده است؟

 

۴-فردی که مدعی وکالت ملت را دارد در دوران نمایندگی خود چه برنامه  و طرح های عام المنفعه  داشته؟ می خواهد راه گذشتگان را ادامه دهد و لیدرهای رانتخوار داشته باشد مثل اکنون که بعضی از آنها با رانت نماینده مجلس فرزندان خود را در شرکت نفت و گاز پتروشیمی استخدام نمودند  و یا خلاف مسیر گذشته، دنبال حق الناس همه به طور مساوی هستند .

 

 باید به رسانه گروهی اجازه داده شود تا حقایق بیشتری را در مورد متن فوق روشن نمائید .رسانه ها در مورد شغل ، نحوه استخدام، اموال و دارایی  آنها تحقیق نمایند و تمام مطالب را در یک کلیپ به افکار عمومی ارائه نمایند . کسانی که  حاضر به همکاری با رسانه ها در این مسیر نشوند،  به مردم معرفی شوند، چون مردم حق دارند  بدانند  که مدعی مدافع حقوق آنها  در خانه ملت چه کسانی هستند .

 

منوچهر چک نژادیان

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.