گروه: اخبار استان خبر: 135652 / تاریخ انتشار : 1398/5/27 ساعت : 08:17

برگزاری دوره راویان راهیان نور در یاسوج+تصاویر

سرهنگ خردمند گفت: دوره روایتگری راویان فتح به منظور تأمین راویان در اردوهای راهیان نور و به جهت تأمین راوی در یادمان ها ویادواره های شهدا به مدت دو روز در مجموعه کنگره شهدا برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس دوره استانی راویان راهیان نور در کنگره شهدا شهریاسوج برگزار شد.

 

مسئول حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: دوره روایتگری راویان فتح به منظور تأمین راویان در اردوهای راهیان نور و به جهت تأمین راوی در یادمان ها و یادواره های شهدا به مدت دو روز در مجموعه کنگره شهدا برگزار شد.

 

سرهنگ ایمان خردمند اظهار کرد: در این دوره از سراسر استان قریب به ۱۰۰ نفر شرکت کرده اند که بخشی از این عزیزان رزمندگان دوران دفاع مقدس هستند که امیدواریم بتوانند به عنوان سفیران فرهنگی در حوزه انتقال فرهنگ ایثار و شهادت انجام وظیفه کنند.

 

وی افزود: انجمن روایتگری در سطح استان تشکیل شده و در سطح دیگر شهرستان ها نیز فعال است از اهداف این انجمن توسعه و ترویج فرهنگ روایتگری دفاع مقدس، گسترش و بسط آموزه های هشت سال دفاع مقدس، تبیین ولایتمداری رزمندگان  و تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص ترویج فرهنگ دفاع مقدس است.

 

خردمند ادامه داد: این دوره به مدت دو روز در مجموعه کنگره شهدا با حضور رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و همه کسانی که می‌خواهند ادامه دهنده راه شهدا باشند برگزار شد آموزش ها  در دو حوزه انجام می شود یک حوزه در بعد عملیاتی گردان های دوران دفاع مقدس و تشریح عملیات های بزرگ دفاع مقدس است و حوزه دوم نیز به سیره شهدا می پردازد که با آموزش حجت الاسلام و المسلمین صادقی مسئول حوزه سیره شهدا که از قم آمده بودند انجام شد.

 

سرهنگ ایمان خردمند در پایان بیان کرد: در این دوره از آموزش های روایتگری، باید ها و نباید هایی در نظر گرفته شده است از جمله این که بیان مطالب باید مستند و صحیح باشد، شناخت مخاطب به خوبی انجام شود، مطالب متناسب با دفاع مقدس باشد، در کنار این معلومات افزایش سطح راویان، تربیت و کادر سازی راویان آینده در دستور کار قرار داده می شود.

تصاویر این دوره را در ادامه مشاهده می کنید:

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.