گروه: اخبار استان خبر: 135607 / تاریخ انتشار : 1398/5/26 ساعت : 19:59
در آئین تجلیل از آزادگان شهرستان بهمئی مطرح شد؛

آزادگان می توانندمصلح جامعه باشند/انتخاب آزادگان به عنوان مشاوران امین فرماندار+تصاویر

در شرایط کنونی می توان آزادگان را بعنوان شهدای زنده جامعه عامل رفع معارض اجتماعی به خصوص اختلافات سیاسی که ریشه اصلی مشکلات اقتصادی و اجتماعی است،قرار داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از آوای ماغر؛همزمان با سالروز ورود اولین گروه از آزادگان به میهن اسلامی، ظهر امروز از آزادگان شهرستان بهمئی تجلیل شد.

در این مراسم که در دفتر فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج برگزار شد، فرماندار، اعضای شورای تامین و مسئولان تعدادی از ادارات حضور داشتند.

رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران بهمئی ابتدا با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، گفت: ۲۶ مرداد روز بازگشایی قفس، روز شادمانی و تبریک است.

 

 

وی گفت: باید قدر این گنجینه ها را دانست، تا بار دیگر در کشور ما حماسه ساز باشند و باید قدردان این مردان بزرگ باشیم‌.

فروزی ادامه داد: آزادگان دارای مشکلات عدیده ای هستند،یکی از موارد جدی و مشکلات آنها بحث اشتغال فرزندان آنهاست که بسیاری از آنها دارای فرزندان بیکار با تحصیلات عالیه هستند.

وی گفت باید نسبت به ایثارگران و آزادگان تکریم داشته باشیم و مقام آنها را ارج نهیم.

فروزی در پایان بیان داشت: از ظرفیت و توان آزادگان در دستگاه‌های هم استفاده کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بهمئی در این نشست با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی، گفت:آزادگان ما اسوه صبر و استقامت هستند که هرگز نمی توان به طورکامل فشار و شکنجه هایی را که رژیم بعث عراق به آنها وارد کرد، تصور و تجسم کرد.

 

 

سرگرد پاسدار باقر پسنده افزود:امروز وظیفه همه مسئولان است که با تمام توان قدر دان و سپاسگزار آزادگان باشند.

فرماندار بهمئی در ادامه این نشست گفت:امروز میزبان عزیزترین قشر جامعه هستیم ، کسانی که برای اعتقادات و دفاع از هم میهنان خود، بهترین روزهای عمر خود را در سخت ترین شرایط سپری کردند.

حکمت اله سنایی با اشاره به اینکه سختی و فشار زمان اسارت مقاومت و ایثار آزادگان ما را دوچندان کرد، افزود:در شرایط کنونی می توان آزادگان را بعنوان شهدای زنده جامعه عامل رفع معارض اجتماعی به خصوص اختلافات سیاسی که ریشه اصلی مشکلات اقتصادی و اجتماعی است،قرار داد.

وی تصریح کرد:از همینجا اعلام می کنم که درب جلسات و نشست های فرمانداری بر روی تمامی آزادگان شهرستان بعنوان مشاور فرماندار باز است و این عزیزان می توانند برای رفع مشکلات جامعه به مسائل ورود کنند.

در پایان این نشست از آزادگان شهرستان تجلیل شد.

در ادامه تصاویری از این نشست مشاهده کنید:

 

 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.