گروه: اخبار استان خبر: 135591 / تاریخ انتشار : 1398/5/26 ساعت : 14:26
در گفتگو با رئیس آبفای شهری دنا مطرح شد

رفع مشکل کشاورزان دنا با راه اندازی تصفیه خانه مدرن فاضلاب شهری سی سخت

شبکه مدرن تصفیه فاضلاب شهری سی سخت آماده بهره برداری است که با شروع به کار آن آب مورد نیاز بخش‌های کشاورزی و صنعت نیز تأمین می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از سفیردنا؛ شبکه مدرن تصفیه فاضلاب شهری سی سخت آماده بهره برداری است که با شروع به کار آن آب مورد نیاز بخش‌های کشاورزی و صنعت نیز تأمین می‌شود.

 

رئیس آب و فاضلاب شهری شهرستان دنا با اعلام این خبر گفت: تاکنون برای اجرای طرح تصفیه خانه فاضلاب شهر سی سخت بیش از ۱۲میلیارد تومان هزینه شده است.

 

وحید نوروزی با اشاره به استفاده از سیستم تصفیه "لجن فعال" در این تصفیه خانه افزود: در تصفیه خانه فاضلاب شهر سی سخت به دلیل استفاده از روش های ترکیبی فرآیند تصفیه بیشتر و با کیفیت تر انجام می شود.

 

وی با بیان اینکه چهار پیمانکار در این شبکه در حال کار هستند گفت: طول شبکه جمع آوری فاضلاب این تصفیه خانه ۱۶ کیلومتر است و این تصفیه خانه قادر است در هر شبانه روز یک هزار و ۲۰۰ متر مکعب پساب را تصفیه کند.

 

نوروزی افزود: مراحل احداث این تصفیه خانه از سال96 شروع شد و معارضان محلی و اداری از دلایل تاخیر در زمان بهره برداری این طرح بوده است.

 

وی در ادامه از رفع شکستگی های آب شرب در سطح شهر سی سخت خبر داد و گفت: هم سطح سازی منهول های دریچه های فاضلاب در سطح خیابان های سی سخت و رفع شکستگی های آب شرب در دست اقدام است.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.