گروه: اخبار استان خبر: 135581 / تاریخ انتشار : 1398/5/27 ساعت : 09:31
رئیس آبفار شهرستان باشت:

حکم قطعی برخی انشعابات غیر مجاز صادر شده است/برخی شبکه های آبرسانی عمر 30 ساله دارند

امین محمدی گفت:انشعابات غیر مجاز را از سال گذشته شناسایی کرده ایم و تحویل مقامات قضایی شهرستان شده و برای بعضی از آنها نیز حکم قطعی صادر شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از باشت نیوز: ین روزها مشکلاتی در زمینه آب شرب بعضی از روستاهای شهرستان باشت در استان کهگیلویه و بویراحمد سوژه رسانه ها و محافل خبری می شود از شکسته شدن لوله های آب روستای سرآبیز باشت گرفته تا مشکلات آب در روستای تلچگاه و انشعابات غیر مجاز در روستای بهره عنا و استفاده از آب شرب این روستا برای مصارف درختکاری؛ گلایه هایی را به همراه دارد.

 

رئیس آبفای روستایی شهرستان باشت در گفتگو با باشت نیوز گفت: انشعابات غیر مجاز را از سال گذشته شناسایی کرده ایم و تحویل مقامات قضایی شهرستان شده و اکنون در دست بررسی و اقدام هستند و این کار مربوط به همه روستاها هست و برای بعضی از آنها نیز حکم قطعی صادر شده است و بقیه پرونده ها از طریق وکیل حقوقی در حال پیگیری است.

 

محمدی افزود: یکی دیگر از مشکلات در روستای بهره عنا به موضوع آبرسانی مربوط می شود که شبکه آبرسانی این روستا با توجه به فلزی بودن این سیستم  و گذشت بیش از 30سال از عمر آن باعث فرسودگی این شبکه شده است که نیاز به شبکه سازی جدید دارد و منبع آب آشامیدنی این روستا نیاز به تعمیرات دارد.

 

وی افزود: با توجه به این که شبکه آبرسانی قدیمی است برای بازسازی نیاز به اعتبار دارد و جایگذاری لوله ها کاملا مشخص نیست با توجه به ساخت و سازهای جدید این مشکل را دوچندان خواهد کرد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.