گروه: اخبار استان خبر: 135573 / تاریخ انتشار : 1398/5/26 ساعت : 10:31
در جلسه بررسی وضعیت شن و ماسه لنده صورت گرفت:

مهلت10روزه فرماندار لنده به متصدیان کارخانه های شن و ماسه/برخورد قاطع با ادارات و کارخانه های متخلف شن وماسه

یکی از مهمترین چالش هایی که در چند ماهه گذشته باعث افزایش نگرانی مردم در شهرستان لنده است بحث کمبود شن و ماسه در این شهرستان است که با پیگیری های مکرر فرماندار این شهرستان جلسه ای فوق العاده در همین زمینه برگزارشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به  نقل از خبرلنده، چندین ماه است که نبود و یا کمبود شن و ماسه در شهرستان لنده به یکی از مباحث مهم فضای حقیقی ومجازی در این شهرستان تبدیل شده است به طوری که تا کنون چندین جلسه مهم اعم از شورای تامین، اداری و جلسات نقد و بررسی دقیق علل نبود شن وماسه با حضور صاحبان کارخانه ها وادارات متولی برگزارشد.

 

در آخرین جلسه بررسی وضعیت شن و ماسه شهرستان لنده که به ریاست فرماندار و با حضور ادارات صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی، بخشدار مرکزی، جهادکشاورزی، دادگستری، نیروی انتظامی، نماینده کارخانه های شن و ماسه در محل فرمانداری برگزارشد مصوبات مهمی در پی داشت که امیدواریم هرچه سریعتر این موصوبات اجرایی شوند.

 

سید خدادوست موسوی در این جلسه بااشاره به آخرین وضعیت شن و ماسه در این شهرستان با گلایه مندی از کارخانه داران گفت: وضعیت شن و ماسه به واسطه عدم تعهد اجرایی کارخانه داران به یک چالش اساسی و بحران برای این شهرستان تبدیل شده است.

 

وی افزود: از تعداد چهار کارخانه شن و ماسه ای که در این شهرستان مجوز فعالیت دارند که برخی از آنان به دلیل عدم تمدید پروانه فعالیت تعطیل هستند که همین عدم پایبندی به قانون باعث تعطیلی بیشتر پروژه های عمرانی در شهرستان لنده شده است.

 

فرماندار شهرستان لنده خطاب به کارخانه داران و ادارات متولی سنگ شکن ها گفت: از تاریخ امروز به مدت 10 روز کاری فرصت دارید تا مشکلات عدم تمدید پروانه های خود را مرتفع و ادارات متولی نیز در این مدت زمان باید موانع سد راه تولید را سریعا مرتفع سازند تا بیش از این مردم با بحران کمبود ماسه مواجه نباشند.

 

 گفتنی است در ادامه نیز برخی از ادارات و نماینده کارخانه داران نسبت به مباحث مطرح شده در جلسه مطالب خود را بیان کردند که فرماندار از آنان خواست که در موعد مقرر باید مشکلات شن و ماسه این شهرستان رفع شده باشد در غیر اینصورت برابر قوانین با ادارات و کارخانه داران برخورد خواهدشد.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.