گروه: اخبار استان خبر: 135560 / تاریخ انتشار : 1398/5/25 ساعت : 21:27
گزارش تصویری؛

مسئولین و شخصیت هایی که در مراسم تشییع آمیراحمد تقوی حضور داشتند+فیلم

پس از اعلام خبر ارتحال ملکوتی عالم ربانی مجاهد نستوه حجت السلام آسید میراحمد تقوی فضای استان محزون شده و پس از اعلام روز تشیع شخصیت های مختلف سیاسی، مذهبی، علمی، نظامی و انتظامی در مراسم تشیع و تدفین این روحانی سرشناس حضور یافتند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، ارتحال ملکوتی عالم ربانی روحانی سرشناس جنوب کشور به خصوص استان کهگیلویه وبویراحمد حجت الا سلام آسید میراحمد تقوی باعث محزون شدن فضای عمومی استان و اعلام یک روز عزای عمومی در استان کهگیلویه وبویراحمد و سه روز در کهگیلویه بزرگ شد.

 

امروز و با حضور گسترده مردم استان کهگیلویه وبویراحمد، خوزستان و سایر استان ها مراسم تشیع و خاکسپاری این سید جلیل القدر با حضور شخصیت های مختلف مذهبی، سیاسی، فرهنگی، نظامی و انتظامی استان و مردم خوب کهگیلویه بزرگ تشیع و به خاک سپرده شد.

حضور نماینده گان ولی فقیه در استان های کهگیلویه وبویراحمد و خوزستان، استاندار، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، مدیران کل، اشخصاص حقیقی و حقوقی در این مراسم از جلوه های خاص این مراسم بوده است.

تصاویر زیر حضور شخصیت های برجسته ملی و استانی و شهرستان در مراسم تشیع و خاکسپاری آسید میراحمد تقوی در شهر دهدشت است که پس از اقامه نماز میت توسط آیت الله جزایری پیکر پاک این روحانی جلیل القدر بر روی دستان مردم ولایت مدار دهدشت تا حوزه علمیه ولی عصر(عج) مشایعت و نهایتاً در حوزه علیمه وی به خاک سپرده شد.

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.