گروه: اخبار استان خبر: 135546 / تاریخ انتشار : 1398/5/25 ساعت : 10:20

برگزاری اردوی تیم های منتخب استعداد درخشان و کاراته وان استان در لنده/تقدیر فرماندار لنده از کسب رتبه های برتر رزمی در مسابقات آسیایی+تصاویر

اردوی تیم های منتخب استعدادهای درخشان و کاراته وان استان کهگیلویه و بویر احمد به میزبانی شهرستان لنده برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس  به نقل از خبرلنده، رویکرد و نگرش مسئولان حوزه ورزش و جوانان شهرستان لنده باعث پویایی در ورزش این شهرستان شد به طوری که اردوی  تیم های منتخب استعدادهای درخشان و کاراته وان استان کهگیلویه و بویر احمد به میزبانی شهرستان لنده برگزار شد.
 

به همین منظور فرماندار و جمعی از شورای اداری شهرستان لنده با حضور در محل اجرای برگزاری این اردو ضمن تقدیر از کسب مدال های مختلف در مسابقات آسیایی در استان گفت: شهرستان لنده دارای استعدادهای ژرفی در حوزه های مختلف است که توجه به ورزش و جوانان و سرمایه گذاری پایه ای در این حوزه باعث خروجی این همه مدال طلا، برنز و نقره شده است.

 

وی با تقدیر از رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده گفت: توجه به زیرساخت های پایه ورزشی در این شهرستان مهمترین اصل برای کسب موفقیت ها و رشد استعدادها در این شهرستان است.

 

فرماندار شهرستان لنده تصریح کرد: امروز در رشته های مختلف با اجرای جام علوی شاهد پویایی و نشاط در بین جوانان هستیم که این حضور نشانه علاقه مندی به ورزش های مختلف است.

 

در همین رابطه روح الله عادلپور سرمربی تیمهای منتخب پایه استان کهگیلویه وبویراحمد گفت:این اردو به پیشنهاد اداره ورزش و جوانان شهرستان لنده و به منظور آمادگی هر چه بیشتر کاراته کاهای استان جهت شرکت در مسابقات المپیاد استعداد های برتر کشور و کاراته وان (انتخابی تیم ملی) که ۶ و ۲۱ شهریور ماه به ترتیب در ارومیه و تبریز برگزار خواهد شد.


 عادلپور ضمن تشکر از شورای اداری شهرستان لنده در راس فرماندار محترم و مسئولین ادارت که از این اردو بازدید کردند گفتک با حمایت های مسئولین ورزشی شهرستان روز های خوبی رو برای کاراته لنده و استان پیش بینی کردند .

 

ادامه تصاویر را می توانید در زیر مشاهده کنید:

 

---
---
---
---
---
---
---

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.