گروه: اخبار استان خبر: 135532 / تاریخ انتشار : 1398/5/25 ساعت : 10:53
گزارش مردمی

آبشار بهتر است یا پارک جنگلی؟/پاسخ قابل تامل شهروندان در خصوص دو جاذبه گردشگری مهم یاسوج +تصاویر و فیلم

نبود زیر ساخت های مناسب گردشکری در پارک جنگلی باعث شده که شهروندان یاسوجی چندان میلی به رفتن به این مکان زیبا نداشته باشند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس به نقل از چهارفصل؛ شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد دارای مکان های زیبای گردشگری زیادی است که باعث شده لقب پایتخت طبیعت ایران را یدک بکشد. در همین خصوص از مردم یاسوج در مورد دو مکان گردشگری این شهر سوالاتی را پرسیده ایم و نظر آنان را در خصوص اینکه کدام جاذبه گردشگری در یاسوج را ترجیح می دهندئ 

 

 

یکی از شهروندان یاسوجی در همین خصوص با بیان اینکه آبشار یاسوج را ترجیح می دهد از دلایل خود برای انتخاب نکردن پارک جنگلی، به نبود امکانات رفاهی در آن و دور دست بودن نسبت به آبشار اشاره کرد.

 

 

 یکی دیگر از شهروندان دلیل انتخاب آبشار یاسوج را خنکی هوا در آن و همچنین دارا بودن امکانات رفاهی، وجود سوپرمارکت ها و رستوران های متعدد بیان کرد.

 

با این تفاسیر می توان دریافت که نبود زیر ساخت های مناسب گردشکری در پارک جنگلی باعث شده که شهروندان یاسوجی چندان میلی به رفتن به این مکان زیبا ندارد و همین موضوع مسئولان مربوطه را باید هوشیار سازد که باید زیر ساخت های مناسب را در این مکان زیبا در بام یاسوج فراهم سازند تا شهروندان یاسوجی با خیال راحت بتوانند از مکان به شایستگی استفاده کنند.

 

 البته نمی توان زیبایی های آبشار یاسوج را زیر سوال برد اما در چند سال گذشته به دلیل رواج باغ های تفریحی که عمدتا نیز تبدیل به قهوخانه شده اند باعث شده که شهروندان یاسوج از رفتن به این مکان به همراه خانواده خود دچار تردید شوند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.