گروه: اخبار استان خبر: 135499 / تاریخ انتشار : 1398/5/24 ساعت : 14:01

تماشای بازی تاجیکستان – ایران رایگان شد

فدراسیون فوتبال تاجیکستان با انتشار بیانیه ای در سایت رسمی خود تماشای بازی امشب تیم جوانان تاجیکستان در برابر جوانان ایران را رایگان اعلام کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس "ورزش سه"، این بازی در چارچوب تورنمنت کافا برگزار می شود. ایران در صورت کسب تساوی با 10 امتیاز از 4 بازی قهرمان خواهد شد و تاجیکستان که در حال حاضر 7 امتیازی است تنها در صورتی قهرمان خواهد شد که ایران را شکست دهد.

 

فدراسیون فوتبال تاجیکستان برای بالا بردن روحیه بازیکنان تیم ملی جوانان این کشور با انتشار بیانیه ای از فوتبالدوستان این کشور خواست در بازی امشب نقش یار دوازدهم را به خوبی ایفاء کنند. هم چنین تماشای بازی امشب رایگان اعلام شده است.

 

تیم ملی جوانان سه بازی قبلی خود در برابر تیم های ازبکستان، ترکمنستان و افغانستان را با پیروزی پشت سر گذاشته است. تیم ملی جوانان دراین سه بازی 8 گل زد و گلی نخورد. اما تاجیک ها که در رده سنی نوجوانان قهرمان شده بودند و سه گل به ایران زدند در سه بازی اخیر دو برد و یک تساوی در برابر ازبکستان داشتند. به همین خاطر 7 امتیازی هستند و برای قهرمانی می بایست ایران را شکست دهند.

 

این بازی ساعت 20 به وقت شهر دوشنبه و ساعت 19:30 به وقت تهران برگزار خواهد شد.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.